posmrtny zivot

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
verite ze clovek ide po smrti do neba alebo sa narodi znovu alebo nieco podobne?
 

DeletedUser

Hosť
Ja tiež ale pred tím ako pôjde do neba ho čaká dlhý tunel v ktorom uvidí čo urobil
 

DeletedUser

Hosť
:D:D no ta zomrem na bikeu daju ma do truhli s bajkom ta prejdem sa tunelom bajkom :D
 

DeletedUser

Hosť
Verim ze druhy svet je rovnako realny ako tento ale narozdiel od tohto omnoho hmotnejsi a spravodlivy. Preto konaj na tomto svete dobro bez ocakavania nejakej odmeny, kto si mysli ze bude konat zlo tu a ziadny postih nebude tak sa velmi mili a uz teraz mi ho je luto.
 

DeletedUser

Hosť
Verim ze druhy svet je rovnako realny ako tento ale narozdiel od tohto omnoho hmotnejsi a spravodlivy. Preto konaj na tomto svete dobro bez ocakavania nejakej odmeny, kto si mysli ze bude konat zlo tu a ziadny postih nebude tak sa velmi mili a uz teraz mi ho je luto.

prečo máš ešte stáru hodnosť?
Ja verím v posmrtnom živote, že pôjdem do neba :):)
 

DeletedUser7195

Hosť
podla mna to je hlavne podvedomie ked niekoho oblbuju media a sra*** ako napr. ze clovek je len kostra obalena mesom a clovek tomu zacne verit zato ze to povedal niekdo kdo ma o 50 vecie iq ako on tak nakonec v starobe proste zhebne ako stroj a natrvalo bude v tme ... ved povedzme si co dokaze clovek len v pz. napr. bm. co dokazu ohnut napr. pohladom kovovu vec a to len preto ze trenuju svoju vlolu a tak to je aj vo vecine nabozenstvach napr. krestanske uzdravenia ale su aj pr.j. ako ked clovek zbada niekoho kdo zomrel pred rokom ako si sada k stolu alebo niekde jeho tvar ... ale je to tak ze vlastne okolo 90 percent je halucinacia...
ale obcas sa stane ze nejaka zla osoba zomre a naviaze sa na niekoho koho mozno vobec nepoznal a zacne ho napadat ... vecinou skvor psychicky.
 

DeletedUser

Hosť
Posmrtný život jednoznačne exustuje. Na zemi sme len v prechodnom období, žili sme v iných formách predtým a ešte aj budeme. Po smrti človeka jeho duša vidí ostatné duše vo vzduchu stúpajúce k nebu. Keď sa duša dostane do akejsi "čakárne" rozhoduje sa kde začne svoj ďalší život. Buď v nižších formách, alebo do lepších vyšších foriem, o čom rozhodujú skutky človeka vykonané počas jeho života. Takýto kolobeh sa opakuje až do posledného súdu, kedy skončíme buď v nebi alebo v pekle.

Ale pozor, toto nie je mlj názor na danú problematiku :) TOTO je PRAVDA.
 

DeletedUser

Hosť
Posmrtný život jednoznačne exustuje. Na zemi sme len v prechodnom období, žili sme v iných formách predtým a ešte aj budeme. Po smrti človeka jeho duša vidí ostatné duše vo vzduchu stúpajúce k nebu. Keď sa duša dostane do akejsi "čakárne" rozhoduje sa kde začne svoj ďalší život. Buď v nižších formách, alebo do lepších vyšších foriem, o čom rozhodujú skutky človeka vykonané počas jeho života. Takýto kolobeh sa opakuje až do posledného súdu, kedy skončíme buď v nebi alebo v pekle.

Ale pozor, toto nie je mlj názor na danú problematiku :) TOTO je PRAVDA.

a ako si nato prisiel ze je to 100 percentna pravda?akoze ked pojdeme do pekla to je niekolko kilometrov pod zemou a lucifer tam plieska bycom?
 

DeletedUser4779

Hosť
a čo keď v pekle na nás čakájú Power rangers s Godzillou a budeme s nimi hrať žolíka o zápalky? (rečnícka otázka)

K veci: Neverím nikomu a ničomu, preto si svoju mienku o živote po smrti spravím až keď sám zomriem..
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore