Postava dobyvatel

ako sa vam paci moj napad ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    47
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
takze nwm ci je to dobry napad ale som vymyslel novu postavu :D volala by sa dobyvatel a jeho zmyslel by bolo dobyvanie pevnosti
vyhody: 10%rychlsot na mape
12%viac skusenosti pir boji o pevnost
1bod schopnosti body zdravia by pridal 3 body zdravia
30% vecsia sanca najdenia predmetu pri boji o pevnost
udajne ma mat kazda postava 6 vyhod po novom :D ale tie dalsie dve ma nenapadaju xD
nwm ci je to dobry napad lebo zo zaciatku niesu ziadne pvnosti kde to este boje o ne :D ale to by sa dalo vyriesit tak ze tato postava by sa dala zvolit az o lvlu 15 :)
 

DeletedUser

Hosť
to ale vymisliet postavu,,chcetoo ženu..a ulohy špec. knemu.... nedopracovane--
 

DeletedUser

Hosť
nechcem ti do toho kecat ale na zaciatku je napad,ulohy sa dorobia neskor...Myslis si ze to kvantum uloh co treba[nieco okolo 30 alebo 40] neodradi ludi od novych napadov?Ja si myslim ze odradi
Vies co,je to vlastne mix ostatnych tried a myslim si ze je to bezpredmetne nakolko neprejde
 

DeletedUser

Hosť
Podobný nápad som videl na nejakom fóre, schválne ho idem nájsť aby si vedel ako by mal byť prepracovaný.

6tkz1y.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Novy druh postavy by nebol od veci, A kedze uz specifikacie postav su urobene skoro na vsetky herne aspekty okrem boja o pevnost tak by to nebolo zle, tie bonusy niesu zle, akurat by som tam pridal +50% presnost pri boji o pevnost napriklad:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
No je to v pohode by som bral tie postavy čo našiel Urgo...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore