Povolenie na stavbu

Súhlasíte z návrhom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    81
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Navrhoval by som povolenie na stavbu (výstavbu mesta) ako napríklad pomocou hodnosti (zakladateľ, radca, obcan) tak by som tam dal aj niečo ako staviteľ mesta
Viete lebo hocaký hráči vstúpia do mesta len aby stavali a míňali peniaze v banke, potom také mesto hlavne v začiatkoch, veľmi stráca.

dúfam že ma chápete ....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Toto je veľmi dobrý nápad a ozaj by sa to zišlo, lebo v poslednom čase sa rozmohlo toto spomaľovanie miest tým, že primáte ľudí na nákup, ktorý k vám do mesta išli len z jedného dôvodu, a to aby stavali za vaše peniaze, aj keď stavanie majú skoro nula.

Pridám ti tam aj anketu a môžte hlasovať.
 

DeletedUser198

Hosť
a nie ani tak hodnos´t,ako dať možnosť zakladatelovi mesta,aby niekde v administrácií mohol nastaviť od Koľko stavania može stavať daný hráč chápete nie? cize nastaví v administrácíí ze od 50+ bodov na tú stavbu a je to a menil by časom len čísla a nie zdĺhavé a každému pozerat pytat sa ze kolko ma stavanie a tak tu by menil raz za cas cisla a jeto :)
 

DeletedUser

Hosť
Je to dobrý nápad keby sa to spojilo s Etoxovým nápadom tak by to bolo úplne super...je to velmi good nápad...:)
 

DeletedUser

Hosť
vibec som to nepochopil sak pride do emsta dam mu hodsnost stavitel a stava... ale dal som ano kedze setci hovoria ake je to dobre :D pritomsa to da tak jednoducho obist...
 

DeletedUser

Hosť
pozri scrawler , uvediem priklad - mas mesto ktore chces doviezt na prvu priecku .. do mesta ti chodia ludia na nakupy a nejaky duelant co ma stavanie pri nule ti zacne stavat za tvoje peniaze. Z toho vypliva ze zbytocne minul Vase peniaze..

btw : urcite davam ano, velakrat som sa s takymito pripadmi stretol
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore