*pozvanie hráča do hry pomocou e-mailu*

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    38
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6016

Hosť
Ahojte tak som spät s novym napadom bolo by to ako na kazdej inej browser hre
,dalo by sa pozyvat hracov pomocou e-mailu, funguvalo by to jednoducho , a to tak ze by ste klikli na *nastavenia>ucet>pozvat hraca* zadali by ste tam e-mail nejakeho cloveka a jemu by prisla na mail sprava. Napr. Ahoj biela tvár bol si do hry the west pozvaný duelantom XxX ....:howgh: hlasujte prosim Vas....chcem iba zviditelnit ThE West :hanbimsa: a sorry za diakritiky
 

DeletedUser

Hosť
Naozaj dobrý nápad, nikomu by sa tým neuškodilo, za mňa máš Áno!
 

DeletedUser

Hosť
Táto forma je v hre prístupná. Ako zakladateľ či mestský radca máš možnosť pozívať hráčov aj formou emailu.
 

DeletedUser6016

Hosť
ale to nemôozem robit napr. ja-obcan

dokladám za by za to boli odmeny napr. za jedneho pozvaneho hraca 100$
za piatich 1000$ alebo nieco take
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6016

Hosť
tak na zaver by som poprosil vyjadrenie admina alebo jeho zastupcu dakujem:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
No .. nepochopil som to správne, myslel som to inak, že to myslíš.
Preto v novom vlákne "prerobím" tvoj návrh. :)
 

DeletedUser6016

Hosť
ja som to myslel tak ako ty :--)
naco by sa do hry pozyval uz zaregistrovany hrac?
 

DeletedUser

Hosť
Developeri už pracujú na novom systéme pozývania priateľov do hry, ktorý príde v update 1.33. Pozývať sa bude dať pomocou emailu, Facebooku a priamej registrácie cez bannery. Najaktívnejší "lovci priateľov" dostanú aj nejaké špeciálne odmeny :)

buddies.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Doplním ťa.

Tie špeciálne odmeny by mala byť Sedlová taška Buffalo Billa, ak sa nemýlim. :)

//Edit: Spieler, die von einem anderen Spieler zu The West eingeladen wurden, erhalten nun Buffalo Bills Satteltasche als Anfangsgeschenk
http://forum.the-west.de/showthread.php?p=605656#post605656

Preklad:Hráči, ktorí boli pozvaní iným hráčom na západ sa teraz Buffalo Bill je sedlová taška ako darček čoskoro (google translate- po nemecky bohužiaľ neviem :()
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nechcem sa vám do toho starať ale hral som teraz chvílu Betu na nemeckom svete 1.Tam už funguje pozvanie hráča do hry pomocou e-mailu :--)
nepovedal by som že R+ nepoteší :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore