Prémium - šaman

Chcete toto prémium ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    26
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Sewa :)
dostal som super nápad :)
...veľa ľudí čo používajú šamana často (ako napr. ja - cena za schop. cez 800$)
by určite privítali nové prémium - Podplatenie šamana :indian
...keďže už je aj za 2 zlaté nuggety, tak toto by bolo za 1 !

príklad :

Prémium : Zníženie ceny za prehodenie schop. a vlast. u šamana o 100$ resp. 200$

Doba trvania: Ihneď
Cena: 1 Zlaté nuggety

príklad - kúpim si zlaté nuggety a idem si dať toto prémium -

cenu u šamana mám /príklad /

Náklady na bod vlastnosti:$ 700
Náklady na bod schopnosti:$ 600

ak si aktivujem toto za 1 nugget, tak budem mať cenu

Náklady na bod vlastnosti:$ 500
Náklady na bod schopnosti:$ 500

...cena by šla dole až pokým by si nedosiahol najnižšiu možnú cenu - teda základnú !
- cena 1 nugget je "malá", no atraktívna pre výrobcov - bo ajtak si musíš kúpiť najmenej 5 nuggetov a teda majú zisk...
- nuggety si môžeš nechať a toto prémium využiť zas keď ho budeš potrebovať :)

čo vy na to? :)
 

DeletedUser

Hosť
Super napadom by som ho nenazval,prehlbila by sa diera medzi platiacimy a neplatiacimy hracmi,Inno by malo viac penazi a bolo by lenivejsie na updaty ako inak...A ako poznam ludi ako napr.safo ktory nerobia nic ine len platia premko,tak za 2 dni by som urobil zo stavbara odporaka!
Zasadne nie!
A ak si myslis ze samana nepouzivam tak na polke serverov kde hram mam 300 za bod schopnosti...
 

DeletedUser

Hosť
no tu medzeru by to možno zväčšilo, no možno by zas kvôli tomu hráči bez premka do hry investovali :D
...ale s tým updatom máš pravdu :D
 

DeletedUser

Hosť
Vies ono to je tak jak s vladou...Cim viac maju tym viac na nas [biologicky proces pri ktorom sa dostava stolica z tela von :) ]
Myslim si ze niesom jediny kto to tak citi
 

DeletedUser

Hosť
s tým biologickým procesom si to zabil :D:D:D
...no hej :| keď niesu ľudia, robia všetko pre to, aby boli a tak sa snažia...
keď ľudia sú, tak na to tak ako si povedal ... :D
 

DeletedUser

Hosť
Mne lezi podobny napad dlho v hlave a mohlo by sa to smerovat v duchu zlacnenia ale co takto? Mozno:premium by bolo klasicke 5 nuggiet a sposobilo by zlacnenie nie o 10 dolarikov ale o 20 za den. To co ti prezentujes je moc agresivna forma, pretoze by som si lahko zaplatil komplet rebuild. Dokonca ma napadlo, ze pokial by nebolo taketo premium co som spomenul implantovane, mohlo by sa to pridat ako charakterova vyhoda, pretoze charakterove vyhody su uplne chore a potrebovali by prerobit. Mam na mysli hlavne skupinu vojaka. 100% taktika? Uplny nezmysel. Nie ze to zlepsuje hru, ale naopak, hru to kazi. Dobre rozumneho vojaka neporazis, vojakov na serveroch pribuda a cim dalej sa menej utoci. Ono je jasne ze najvacsia drzba z char. skupiny je zarucene za premko u vojaka, ale myslim si ze keby sa to vhodne pomenilo pre vsetky skupiny, aby vsetky charaktery boli rovnako lukrativne, hre by to urcite prinieslo uzitok.

Placnem sem nieco narychlo malu ukazku pre rozne char. skupiny:
10 % regeneracia zdravia
5 dolarov lacnejsi saman
Znizenie casu za opustenie mesta o 1 hodinu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Poprosim ta ak chces realizovat napad,urob si temu a dame pripomienkove konanie.
Inka znizenie casu za opustenie na hodinu?To by som denne dal 17 miest...Skor o hodinu :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jaj to je preklep jasne o hodinu
napad nebudem tvorit lebo to som len naznacil kde by to mohol smerovat..
P:S: cely prispevok pod tebou sa nedava do CELEJ citacie, staci dat kontretny bod...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no zaujímavý nápad Urgo :)
...popravde ja by som znížil bonusy pre vojaka a duelantovi by som ich zvýšil - šak nič nemajú !
...
10 % regeneracia zdravia
5 dolarov lacnejsi saman
Znizenie casu za opustenie mesta o 1 hodinu

tak to by som bral :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne lezi podobny napad dlho v hlave a mohlo by sa to smerovat v duchu zlacnenia ale co takto? Mozno:premium by bolo klasicke 5 nuggiet a sposobilo by zlacnenie nie o 10 dolarikov ale o 20 za den.

Presne takto by som si to aj ja predstavoval, toto je veľmi rozumná voľba. Za toto by som dal určite áno.

A inak k tým výhodám jednotlivých postáv, je to jeden veľký otras, toto by mali riešiť okamžite, návrhov na nové výhody a zlepšenia tu bolo neúrekom, tak by kľudne mohlo inno vyhlásiť súťaž na uvedenie nových alebo upravených výhod , podľa určitých pravidiel a bolo by. (TOTO JE FAKT POTREBNÉ)
"Urgo opäť si trafil klinček po hlavičke úplne presne"
 

DeletedUser159

Hosť
Mne lezi podobny napad dlho v hlave a mohlo by sa to smerovat v duchu zlacnenia ale co takto? Mozno:premium by bolo klasicke 5 nuggiet a sposobilo by zlacnenie nie o 10 dolarikov ale o 20 za den.

a vlastnosti ? :) tiez :) a 20 je dost malo podla mna
napr. minule som si vypocital ze keby som chcel robit lovca odmien na sk1 tak by som musel zmenit schopnosti a vlastnosti dokopy za 230.000$ a zistil som aj ze cena na 50$ za schopnost by trvalo 2/3 roka :D
 

DeletedUser421

Hosť
myslím, že prémium strata všetkých schopností za 4 nuggety bude oveľa výhodnejšie a môžeš si dať všetky schopnosti od znova a bez zbytočných poplatkov
 

DeletedUser1864

Hosť
pokial viem, tak sa to do hry neplanuje pridat lebo by to velmi zjednodusilo hru..zostane to len na bete..
a podla mojho nazoru je to len dobre :)
 

DeletedUser421

Hosť
aha, tak ja som myslel,ze to bude aj v hre, no tak potom by to bolo dobre aj tu, ale henten napad ani moc nie, vidim to za zbytocne,keby to bolo o viac ako 100 ale inak je to o nicom, sak co je to 100 dolarov
 

DeletedUser3241

Hosť
s tym prvim napadom hlboko nesuhlasim....nemam chut vrazat peniaze do blbej hry....a taky co si to kupuju uz stym co maju je vela vyhod
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore