Pravý Zakladateľ mesta

Súhlasíte s mojím návrhom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    30
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte,

Mám taký návrh...
Viete keď niekto zakladá nejaké mesto,
tak keby napr. išiel do iného mesta na nákup tak nikto by mu nemusel posielať pozvánku.Stále by ju tam mal a nikdy by sa nemohla zrušiť.
Ale keď ide do nejakého mesta napr. na nákup tam musím najprv niekoho povýšiť na zakladateľa.
Ale platilo by to iba pre pravého Zakladateľa.

Dúfam že ste ma pochopili :D

S pozdravom, naturelord.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3247

Hosť
keď niekto zakladie nejaké mesto...
zaujimava vetna skladba :)

Ale k veci. Zaujimavy napad to je ale co keby "pravy zakladatel" prestupil do ineho mesta a ta pozvanka co mal do svojho by sa nedala zrusit? Teda by sa tam kedykolvek mohol vracat aj keby uz bol pravoplatnym lenom ineho mesta.
 

DeletedUser

Hosť
zaujimava vetna skladba :)

Ale k veci. Zaujimavy napad to je ale co keby "pravy zakladatel" prestupil do ineho mesta a ta pozvanka co mal do svojho by sa nedala zrusit? Teda by sa tam kedykolvek mohol vracat aj keby uz bol pravoplatnym lenom ineho mesta.

O to ide keď ho postaval tak má tam kedykoľvek voľný vstup.
 

DeletedUser

Hosť
Mohlo by sa to osetrit tak, ze vtedy by mu to vypisalo nieco v style : Nemozes vstupit do tohoto mesta, lebo si uz clenom xxx mesta. Za mna ano :)
 

DeletedUser3247

Hosť
hmm, ale to ze ho postavil mu nedava pravo prestupovat si do neho kedy sa mu zachce. Mozno keby bol clenom nejakeho ineho mesta povedzme 2-3 dni tak by sa mu ta automaticka pozvanka mohla zrusit...
 

DeletedUser

Hosť
Napad sa mi celkom paci :) aj ked som ho musel citat 2 krat :D
 

DeletedUser3247

Hosť
A to zas prečo???:Oo

tak skusim este raz vysvetlit ti to, tentoraz na konkretnom priklade. Hrac zalozi mesto ktore zacne budovat ale po case ho opusti a vstupi do ineho mesta. Ale jedneho dna sa pozrie ze jeho byvale mesto stavaju ini hraci a ma celkom slusne veci v obchodoch tak sa jednoducho zbali na nakup, prijme automaticku pozvanku ktoru tam ma, nakupi, popozera forum a informacie o hracoch a zasa pekne krasne sa vrati do svojho mesta s tovarom zadara a infoskami o jeho byvalom meste co by sa jeho terajsiemu mestu mohlo hodit.
 

DeletedUser

Hosť
Dokelu, ja viem som to nezrozumiteľne napísal myslel som to tak.

Ja postavám nejaké mesto-chcem ísť na nákup do iného-Henten mi pošle pozvánku-ja nejakého hráča povýšim na zakladateľa-príjmem pozvánku na ten nákup-odíden z nákupu a tú pozvánku tam budem mať myslím do toho mesta čo som postaval.
Chapete?

tak skusim este raz vysvetlit ti to, tentoraz na konkretnom priklade. Hrac zalozi mesto ktore zacne budovat ale po case ho opusti a vstupi do ineho mesta. Ale jedneho dna sa pozrie ze jeho byvale mesto stavaju ini hraci a ma celkom slusne veci v obchodoch tak sa jednoducho zbali na nakup, prijme automaticku pozvanku ktoru tam ma, nakupi, popozera forum a informacie o hracoch a zasa pekne krasne sa vrati do svojho mesta s tovarom zadara a infoskami o jeho byvalom meste co by sa jeho terajsiemu mestu mohlo hodit.

Nemyslel som postavať ale pozakladať-neviem to vyskloˇúnovať-
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3247

Hosť
ja ta chapem ale hovorim o niecom inom! (alebo dufam aspon)

hovorim ze hrac uz DEFINITIVNE OPUSTIL to mesto aby sa mohol pridat do ineho ale do nekonecna tam bude mat tu automaticku pozvanku co sa bude dat zneuzivat
 

DeletedUser

Hosť
ja ta chapem ale hovorim o niecom inom! (alebo dufam aspon)

hovorim ze hrac uz DEFINITIVNE OPUSTIL to mesto aby sa mohol pridat do ineho ale do nekonecna tam bude mat tu automaticku pozvanku co sa bude dat zneuzivat

Ako sa to bude dať zneužiť?
Priklad...
 

DeletedUser

Hosť
cital si co som pisal predtym? Bezplatne nakupy, zhananie informacii na mestskom fore, ako zakladatel by mal aj nahlad do skryteho fora.

Stále nechápem veď to je jeho mesto nie?

//A ešete doplňam...
Pravého zakladateľa nemožno vyhodiť
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to je dobry bod, predide sa tak oklamaniu typu daj ma na zakladatela dam ti 10 000 $ a pod...
//mas 2post
To si strasne naivny lol,zakladatel moze byt len clovek ktoremu veris...
Myslim si ze je to zbytocne a ked raz opusti mesto ze ide niekam inam nema sa co dozadovat svojho ranku spat ak sa mu zrazu zachce...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore