Presúvanie medzi svetmi

Akým štýlom by malo fungovať presúvanie?


  • Celkový počet hlasujúcich
    128

DeletedUser4451

Hosť
Willy podľa mňa je treba vymazať staré svety kompletne a postavy s nich presunúť do čisto nového sveta a netreba nad tým špekuľovať:Lovec

A co hraci ktori minuli niekolko stoviek ci tisiciek nuggetov na postavach s urovnami 100+ a maju ich na 5 starych slovenskych svetoch 3-5 ? Len tak zmazat take postavy ?
 

DeletedUser7176

Hosť
To by fér nebolo, a viem si to aj predstaviť čo by bolo potom ak by to spravili, myslím, že po takej skúsenosti by túto hru už nikto nehral, takže súhlasím s Angelf1re
 

DeletedUser

Hosť
Môže sa to pemiestniť na svety de je málo ľudí (napr. sk3, sk4 alebo ak tak sk2).censored
 

DeletedUser

Hosť
Tak neviem... je to kontroverzná téma s týmito svetmi...:pánko
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja len dúfam, že nespravia to, že vytvoria u nás konečne Colorado a to bude ten nový svet kam sa nudeme premiestnovať, to by bol koniec sk-tw asi.
 

DeletedUser

Hosť
Nie, nie... rozhodne by sa to malo spájať do starého sveta nejakého do nového nie a nejlepšie bude ak ostane len 1 skutočne aktívny svet aj keď mi je potom ľúto ľudí, ktorí majú viac postáv na vysokých úrovniach ;)
 

DeletedUser7779

Hosť
Dobrý nápad, som za, a dal by som radšej to presúvanie na ten nový svet bez pevností a miest. :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Dobrý nápad, som za, a dal by som radšej to presúvanie na ten nový svet bez pevností a miest. :)

Ehm toto nie je môj nápad :) To je realita a budúcnosť ktorá sa odzrkadlí v novom ubdate a je od INNOGAMES ja som to len preložil lebo nie všetci to vedia :)
 

DeletedUser4701

Hosť
To by fér nebolo, a viem si to aj predstaviť čo by bolo potom ak by to spravili, myslím, že po takej skúsenosti by túto hru už nikto nehral, takže súhlasím s Angelf1re

napodobne bolo by to velmi nerozumne! hlavne straveny cas pri tej praci zhananie si veci a minanie penazi! To by bolo zbabele od inno!
 

DeletedUser7176

Hosť
Čiže to bude vo verzii 1.36?
Ak áno tak to bude super :D
 

DeletedUser

Hosť
Áno, bude to vo verzii 1.36.Mne sa to celkom páči, len by som chcel aby sa nedali presúvať postavy na nový svet nebolo by to dobré, ale inač super nápad:)
 

DeletedUser7176

Hosť
Tak to bude super, a kedy približne by mala byť verzia 1.36 neviete?
 
Hore