Priateľský chat

peiateľský chat


  • Celkový počet hlasujúcich
    35
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ak máte priateľov z iných miest mimo aliancie tak keby sa chceli porozprávať 4-5 hráči (z rôznych miest) tak aby nemuseli šepkať stále sa triafať vedľa :) jednoducho len písať na chat.
 

DeletedUser1141

Hosť
Neviem, ako by to išlo spraviť, skús dať nejaký návrh ? :xmas10
No a chýba ti ešte anketa ;)
 

DeletedUser

Hosť
no aj ja som nad tým rozmýšlal že je jasné že to budú vidieť všetci tak predtými menami by boli fajky a ktorých zafajkneš tým budeš písať urobúí si to aj druhý a bude to vidieť iba skupina
 

DeletedUser

Hosť
a tie fajky budú stále ked klikneš a napíšeš tak sa nevymažú zrušiť ich môžete kedy chcete
 

DeletedUser6799

Hosť
nieje to zlý nápad, ale občas by sa mohlo stať, že budete v chate skupinka a pár ľudí si nebude sedieť... vzniknú hádky a podobne
 

DeletedUser

Hosť
e9zr.png


to bol príklad robil som to čo najrýchlejšie
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7549

Hosť
podla mna to je dosť dorbý nápad....za mna určite áno:--)
 

DeletedUser1141

Hosť
Nie je to zlý nápad a určite by to využilo dosť ľudí. Mňa osobne tiež otravuje, ak musím stále mačkať "šepkať". :D
 

DeletedUser

Hosť
mne vždy ujde ruka a namiesto šepkania dám ignore :)

nieje to zlý nápad, ale občas by sa mohlo stať, že budete v chate skupinka a pár ľudí si nebude sedieť... vzniknú hádky a podobne

no to keby sa stane tak odfajkneš nie ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad a keby ste sa čudovali ako som mohol dať obydve možnosti tak to je preto lebo niekto stlačil pri robení anket viecmoźnostný výber:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
myslel som si že každý dá len jeden a nevšimne si to :)
 

DeletedUser6759

Hosť
Ano,vybony napad by to bol dobre ked ma kamosov aby sme si tam pisali a nei stale sepotom :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore