Rýchli postup úrovní

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser198

Hosť
to si zadám 3x po 10 minút a som dalšia úroveň ved to by som za mesiac 99 ol uroven :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
sak sa tu nehadajte omg je to o napadoch a ne o hadkach...:grrr:

ale aj podla mna je to blby napad:)...:--):D
takze ak mozete dajte LOCK...myslim ten vyrobca temy...
ako tu vacsina hovori tak aj ja sorry za spam:)...:D:D:D:--)
 

DeletedUser

Hosť
sak sa tu nehadajte omg je to o napadoch a ne o hadkach...:grrr:

ale aj podla mna je to blby napad:)...:--):D
takze ak mozete dajte LOCK...myslim ten vyrobca temy...
ako tu vacsina hovori tak aj ja sorry za spam:)...:D:D:D:--)

ma pravdu ale to je najblbsi napad na fore a ten co to vimislel na hre je 1 lvl a zavidi napr.60 a chce byt tak rychlo taky dobri ako oni
 

DeletedUser

Hosť
tento nemenovaný co to tu vymýšla toto neni jeho prvý super duper namakaný nápad on nás takto prekvapuje každý týžden ale ja by som skor plakal:neisty::neisty:
 

DeletedUser3247

Hosť
však ho nemusíte hneď zvoziť, iba chcel čosi navrhnúť :Oo

stačí povedať že to je blbosť a hra by nemala zmysel. Ale samozrejme treba ti uznať že si sa aspoň odvážil takéto niečo zavesiť na fórum :)
 

DeletedUser

Hosť
Máš tam Double-Post a hráč by bol za max 98dní lvl99
Môžeš mi prosím napísať ako ťa to napadlo :D

no šak vieš ako ho to napadlo ty to hrajej cca mesiac a maš x uroven on to hrá rok a ma uroven 3 a chcel ta predbehnut tak to jem hodil:p sak je to jasne
 

DeletedUser3241

Hosť
ma pravdu ale to je najblbsi napad na fore a ten co to vimislel na hre je 1 lvl a zavidi napr.60 a chce byt tak rychlo taky dobri ako oni

no od teba to akurat sedi :ociza::ehmehm: ...ty si tu tiez este nic poridne nedal ......btw tu neprejde nic (no 3,4 mozno) alebo napad na forum
 

DeletedUser159

Hosť
A aj keby to prešlo (Čo sa nikdy nestane :D) tak si lvl 1 niekto je napr. 50 on má lvl 99 do 49dní maximálne a ty do 98dní maximálne :D a to už pre teba nebude miesto v sieni slávy pretože je to obmedzené na 10 strán:
1. strana - 5 hráčov
2.-10. strana - 6 hráčov

Takže spolu sa tam zmestí len 59 hráčov :)
 

DeletedUser

Hosť
Náhodou, super nápad! Za mesiac a pol je svet bezvýznamný :--) :D
 

DeletedUser3241

Hosť
ja nechapem preco sa to tu uz rozobera ....napad bol totalne odpisany tak neviem co sa tu este pise .....sup s tym medzi zamknute temy
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore