Ranč

Páčí se vám můj návrh


  • Celkový počet hlasujúcich
    30
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3241

Hosť
a co by priniesol ranc okrem prestania pouzivania hotela a zjednodusenia hry ???davam nie
 

DeletedUser3241

Hosť
na zaciatku stoji
je to zmiesanina napadov co tu uz boli
tak nekric ze to tu uz je .....znova sa pytam ....co by priniesol ranc okrem prestania pouzivania hotela a zjednodusenia hry ???
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa také oživenie hry. Ranč a divoký západ to k sebe predsa patrí, nie?
 

DeletedUser

Hosť
dobrý nápad prepracovaný spestrenie hry ale treba to ešte trochu vylepšit len škoda že to nieje až taky super nápad aby sa dostal pred INNO:neisty::huh1:
 

DeletedUser3241

Hosť
no ale co to da ???prestane sa pouzivat hotel aj premium viac energie ....a skratila by sa doba na tu energiu.....v pripravovanych zmenach sa jasne pise ze
Zo začiatku to budú len bonusy zdravia, postupne to však budú rozličné iné bonusy, avšak nikdy bonusy súvisiace s energiou.
takze je tato cast napadu kaput !!
 

DeletedUser4236

Hosť
ano,bral by som tento navrh.To jedlo by sa malo priidat v neakom update :)
 

DeletedUser3247

Hosť
tak vyjadrím sa aj ja keď vidím že niektorí hneď kritizujú...

Nápad super ale pre mňa osobne by stačila tá spoločenská miestnosť s tými darčekmi (mohli by tu spraviť kalendár ako na FB že vás tu upozorní keď bude mať člen ranču narodeniny) a veci s tou miestnosťou súvisiace. Členom by si sa mohol stať po prihláške od zakladateľa mesta čo založil tento ranč. Fakt dobré by to bolo ale kým z toho nebudú prachy, Inno to nezavedie...
 

DeletedUser3241

Hosť
tak vyjadrím sa aj ja keď vidím že niektorí hneď kritizujú...

Nápad super ale pre mňa osobne by stačila tá spoločenská miestnosť s tými darčekmi (mohli by tu spraviť kalendár ako na FB že vás tu upozorní keď bude mať člen ranču narodeniny) a veci s tou miestnosťou súvisiace. Členom by si sa mohol stať po prihláške od zakladateľa mesta čo založil tento ranč.

asi ti nic nehovori strata penazi pre INNO ....

akonahle by sa to predlozilo na .de fore porad by to zmazali alebo odpiskali...preco ???lebo by inno prislo o ich milovane peniazky
 

DeletedUser3247

Hosť
prečítaj si môj príspevok ešte raz a poriadne, skús zaostriť na tú poslednú vetu.
 

DeletedUser3241

Hosť
ja viem ...ale to nebolo myslene len pre teba ale pre vsetkych
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore