Reštart

Chceš reštart postavy?

  • Áno

    Hlasy: 46 79,3%
  • Nie

    Hlasy: 12 20,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    58

DeletedUser

Hosť
tcj8Y.png


Zanikne:
  • postava
  • peniaze
  • inventár
  • schopnosti
  • duely
  • úlohy
  • úspechy
  • rebríček
  • remeslo

Ostane:
  • telegramy
  • nepoužité nuggety
  • priatelia / body za priateľstvo
 

DeletedUser

Hosť
Hodí sa to pre toho, kto začal zle a chce hrať odznova čo najskôr pod tým istým menom a nie zakladať si iné, pretože starý účet ešte 5 dní trvá.
Tiež sa vihne prípadnemu nedorozumeniu s porušením pravidiel hry.
Za mňa Áno :)
 
je to dobrý nápad, no ja by som dal aspoň 3 dni kým sa účet reštartuje... môže sa stať že sa niekto niekomu dostane nežiadane na účet a spraví reštart... tie tri dni by boli aspon nejaká záruka aby hráč zistil za tie 3 dni že prebieha reštart, ako pri mazaní účtu :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
No ak by sa niekto niekomu dostal na účet, tak skôr by účet vymazal a poslal si všetky peniaze, ako dal reštart.
A tiež je dosť pravdepodobné, že by zmenil heslo, takže by ani nevedel že nejaký reštart prebieha.
 
No ak by sa niekto niekomu dostal na účet, tak skôr by účet vymazal a poslal si všetky peniaze, ako dal reštart.
A tiež je dosť pravdepodobné, že by zmenil heslo, takže by ani nevedel že nejaký reštart prebieha.

hej lenže kým sa účet vymaže trvá to 5 dní... reštart by prebehol okamžite...
 

DeletedUser

Hosť
Nápad je to dobrý ale pozmeň text.Namiesto reštartovať hru daj reštartovať postavu
 

DeletedUser7574

Hosť
Je to dobrý nápad, toto by v hre malo byť. :) Čo sa týka tej čakacej lehoty (5 dní +-), dalo by sa to obísť, napríklad zaslaním linku na herný mail, s tým, že po kliknutí naň sa hra reštartuje. A keď sme pri slovičkarení, reštarkovanie hry či postavy, tak čo keby to bolo resetovanie postavy (hráča)? :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
je to dobrý nápad, no ja by som dal aspoň 3 dni kým sa účet reštartuje... môže sa stať že sa niekto niekomu dostane nežiadane na účet a spraví reštart... tie tri dni by boli aspon nejaká záruka aby hráč zistil za tie 3 dni že prebieha reštart, ako pri mazaní účtu :howgh:

Presne tak, musela by tam byť nejaká časová ochrana. A keďže by to bolo asi pár dní, tak to už si potom môže hráč zresetovať účet vo svete klasicky cez zmazanie, som teda k tomuto skeptický.
 

DeletedUser3950

Hosť
tak to už si potom môže hráč zresetovať účet vo svete klasicky cez zmazanie

Ak sa nemýlim, tak v prípade zmazania účtu klasicky sa zmažú aj oznámenia či telegramy, a niektoré z nich by hráči radi uchovali...a tu by sa to dalo.
 

DeletedUser

Hosť
tak by to bolo tak daš zrušit učet a ti na email dojte volaky kod ktory musiš dat aby sa ti reštartoval učet
 

DeletedUser7176

Hosť
Ja som za, no ale má to aj nevýhody súhlasím z Linteom aj s MarcusomJohnymEvansom :D
 

DeletedUser

Hosť
No hej ta lehota by bola k tomu dobrá alebo aspoň možnosť do 5dní zrušiť reštart. :happy1:
 

DeletedUser4451

Hosť
Tak ale potom sa ten nápad s reštartom po vašich správach križuje s normálnym mazaním účtu, keďže hráč musí čakať, jediný rozdiel by bol v tých telegramoch (ktoré nik nepotrebuje) a bodoch priateľstva.
 
Hore