Rebríček aliancií

Páči sa vám nápad?

  • Áno

    Hlasy: 12 70,6%
  • Nie

    Hlasy: 5 29,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    17
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň

Chcel by som aby sa zaviedol do hry aj rebríček aliancií.Mohol by som si pozrieť aká je naj aliancia koľko má pevnostných bodov,koľko pevností vlastní atď.

Ďakujem
 

DeletedUser4623

Hosť
tento nápad som tu už pred rokom navrhol tu na sk fore to prešlo, dokonca sa to postlo aj na beta forum ale tam to neprešlo :ociza:
 

DeletedUser5708

Hosť
Lepší rebríček (ako to spomenul "kolega") aliancí nenájdeš, a už vôbec by lepší (IMMHO) INNO nevyrobilo..
 

DeletedUser

Hosť
a ak náhodou prídeš na spôsob ako ho vylepšiť tak sa kľudne ozvi peteemu, je to veľmi ochotný človek a ak to bude dobrý nápad nebude problém vylepšiť to :) nebolo to tak dávno čo sa tu ľudí pýtal, ako má upraviť systém zbierania tých bodov :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Ako už bolo povedané, to čo by si chcel už je na tw-db a preto si myslím, že to je zbytočné, neviem si veľmi predstaviť, ako lepšie by to mohlo byť
 

DeletedUser

Hosť
takto som si to predstavoval :)
Dá sa to nejako stiahnuť,alebo musí to byť zavedené do hry?

mozes si ulozit tu web stranku do oblubenych (a potom ked potrebujes vlavo v nastrojoch najdes aliancnu mapu). Tak isto sa tam mozes zaregistrovat a importovat svoju postavu. TW-DB je velmi dobre na vsetky casti hry west, su tam navody na ulohy, prace, oblecenie a pod.
 

DeletedUser2929

Hosť
Ešte dodávam, že na tomto fóre je aj téma o TW-DB, takže ak sa chceš poradiť, popozerať si odpovede na niektoré otázky, je tu aj táto téma...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore