Reklama v televízii

Súhlasili by ste s takýmto nápadom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    18
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7779

Hosť
Napadla má taká vecička, ktorá by zviditeľnila The West. Reklama v televízii. Neviem či už niekto videl tú reklamu v televízii na hru "***", a že má 40 mil. hráčov atď...
Takže niekto by spravil grafiku a tak, že koľko hráčov hraje The West a tak, ale mala by sa trochu líšiť od tej reklamy na tú hru. Proste to nejako rozpísať, a to by sa ešte vymyslelo.
Ale otázne je ešte to, kto by tú reklamu spravil. Proste, muselo by sa to všetko ešte premyslieť.
Určite by to InnoGames aj bralo, lebo by to zviditeľnilo The West, ale proste musí sa nájsť ten, ktorý by na tom "zamakal".
Tak nech sa páči, vyjadrite sa.
 

DeletedUser3382

Hosť
myslim ze uz bola reklama na west hotova, ale uz davno
 

DeletedUser7779

Hosť
Hej, ale až nato, že to nie je do televízie, to len tak zavesili na Web lebo aj ostatné hry od InnoGames majú taký trailer, a aj tak, teraz už je veria 2.0 takže aj tak to treba pozmeniť.
 

DeletedUser3382

Hosť
ale ked uz mali toto tak urcite uvazovali aj nad reklamou, a asi sa im to nepozdavalo:D
 

DeletedUser3382

Hosť
ale na ine svoje hry INNO dalo reklamu a keby to uznali za vhodne tak by dali aj na west, ale na west asi kaslu
 

DeletedUser7779

Hosť
Oni na West nekašlú, on sa o všetky hry starajú rovnako, no veď uvidíme či to prejde...
 

DeletedUser

Hosť
možno sa mi to len zdá ale na TW totálne kašlú, ale na Eurosporte som videl na FoG či čo to bolo.... IMHO reklama v telke nemá veľký potenciál čo sa týka TW, lebo to hrajú ľudia vyhradenej vekovej skupiny, ale tie tanky (reklama) hraje prakticky každý, videl som tam 8 ročné deti ktoré to hrajú so svojimi otcami ktorým je vyše 40 a dokonca vysokoškolského profesora 55+
 

DeletedUser3382

Hosť
neboj aj tw hraju ludia rozneho veku :D osobne mam v priateloch ludi od cca 12 do cca 45

a ano reklamu na tu hru co si pisal bola v telke a zazil som ju uz niekolko krat :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Toto je myslim si ze ich vec a nepatri to medzi navrhy do hry
 

DeletedUser4172

Hosť
Osobně, já jsem už viděl na německých kanálech reklamu od innogames na grepolis i the west :)
 

DeletedUser

Hosť
já som osobne videl reklamu The West na Discovery a ešte na niakom nemeckom kanály.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore