Reputácia na fóre

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
opýtam sa: kde si môžem pozrieť všetku reputáciu, čo som dostal, lebo v užívateľskom paneli to po určitom počte mizne...
Fórum je nastavené tak, aby ukazovalo len posledných 5 záznamov... Pamätá si ich všetky a pre špeciálne potreby ich dokážu vytiahnuť moderátori, ale bežný záujem asi takouto špeciálnou potrebou nie je :).
Mimochodom, s týmto číslom (5) sa dá v prípade dostatočného záujmu hýbať, ak by to prešlo ako návrh, mohlo by sa to možno posunúť až na 10.
 

DeletedUser

Hosť
Ono by se to mohlo posounout i na 100 :-D Zadne omezeni tam neni...
 

DeletedUser

Hosť
Ono by se to mohlo posounout i na 100 :-D Zadne omezeni tam neni...
Tak, tak, až na desať som mal na mysli v tom zmysle, že viac hádam ani nie je treba :)... Nemyslím si ale, že by to mohlo fóru spôsobovať nejaké naozaj nezvladateľné problémy, ak by tam bolo dokonca aj tých sto (nad dvadsať by to už ale možno nevyzeralo moc pekne, rovnako ako by to už nemalo ani zmysel)... Takže konkrétne čísla by sme ponechali na rozhodnutí hráčov, ak by o to bol záujem.
 

DeletedUser4451

Hosť
100 je zbytocne vela :D co tak 200 ? :)

nn myslim ze tych 10 by bolo fajn a uplne by to stacilo ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám tiež. Som rád že sa nevyskytla dajaka systemova chyba:D
 

DeletedUser4451

Hosť
Inak vsimo lsom si, ze uz ste tam pridali tie peteeho ranky :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Myslim reputacne urovne akoze ranky xDxDxD Akurat je to asi posunute lebo pisu ze 28 ma byt respektovany a ja mam na dobrej ceste ale to je detail...
 

DeletedUser

Hosť
jáj
lol.gif
lol.gif
lol.gif
lol.gif
inak mam rešpekt:D ... btw a mato nejaky max ?
 

DeletedUser

Hosť
Jasné veď si pozri prvé strany tejto témy tam sú všetky hodnosti. Ja som na dobrej ceste :)
 
Hore