reputacia II

Suhlasite?

  • Ano

    Hlasy: 1 100,0%
  • Nie

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    1
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mily LInteo, zablokoval si mi temu o reputacii, s odvolanim na luukovu temu,kde dostal napad na to, ze :ak mi da niekto reputaciu, uvidim kto mi ju dal
Moj napad spociva v tom, ze : ja budem vidiet v priecinku dana reputacia KOMU SOM DAL REPUTACIU JA nepochopil som teda pricine uzamknutia temy. Poprosim nasledne pozorne nastudovanie temy. Toto sem nepatri ale je to pokracovanie mojho navrhu. Dakujem.:huh1:
 

DeletedUser4172

Hosť
:D Nastává sametová revoluce :D :D:D

Ale dávám ANO souhlasím s tvým nápadem:):)
Určitě by prospěl... To já minule hledal asi pul hodiny komu jsem dal reputaci + se špagety... Nakonec jsem to nenašel:(((
 

DeletedUser

Hosť
treba citat pozorne ... Inak nastanu dane komplikacie;) a ja si myslim ze moj napad ma zmysel ... Viem ze tato tema je drzost, ale je opodstatnena lebo som krivo poskodeni :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak ako mod:
pridaj si anketu ( podľa daných pravidiel )

k téme:
pôvodný návrh od hráča luuka
Ahoj, napadlo mě abych mohl vyděl když kliknu na uživatelský panel jak mám reputaci kdo mi jí dal?
No prostě byste vyděli kdo vám dal reputaci,(jakej hráč)

Výhody-
Lepší přehled na foru
Dobrý skutek pro forum xD

To neprejde ako sa vyjadril administrátor vyvolávalo by to len zbytočné hádky a to tu nechceme.

K tvojmu návrhu:

platí v podstate to isté aj keď občas by nebolo na škodu vedieť komu som dal akú reputáciu. No nakoľko sa nastvenia fóra pre užívateľa meniť nebudú nezmení sa ani táto vec.
 

DeletedUser

Hosť
mozes zamknut, ale argument ze by to viedlo k hadaniu hracov je hovadina pretoze iba ty vidis komu si dal, ostatnny nie ... Uz to opakujem tolko krat ze si to mozem dat do podpisu
 

DeletedUser

Hosť
Nepochopil si.
Momentálne nastavenie fóra túto možnosť nedovoluje. Čiže ak by sa to zaplo tak vydíš nielen to komu si dal reputáciu ty ale aj to kto ti ju dal.
INNO kôli tomu prepisovať kód asi nebude. No neostáva vám nič iné ako čakať na verziu 4.0
 

DeletedUser

Hosť
konecne rozumny argument :) stacilo to napisat hned a neboli by komplikacie:eezmurk:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore