Riešenie kradnutia cez trh

Páči sa vám tento nápad ?

  • Áno

    Hlasy: 59 90,8%
  • Nie

    Hlasy: 6 9,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    65
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takže keďže sú problémy s "kradnutím" cez trh ked niekto zoberie hráčom ktorí si niečo dávali na trh za najnižšiu cenu a 3. osoba to ukradne ( v mojom prípade sa to stalo s tým že v popise bola menovka ), tak mám návrh na zrušenie tohoto kradnutia a to tým spôsobom že pri dávaní na trh bude možnosť pridať konkrétnu osobu ako jediného možného kupcu. bolo by to jednoduché a účelné, ďakujem za vyjadrenie :howgh:.
 

DeletedUser

Hosť
tento nápad sa nemcom posúval už veľa krát...očividne sa im užitočné veci nechce robiť :)
a tiež som samozrejme za

/mal si hodiť verejné hlasovanie, chcem vidieť identitu tých zlodejov, ktorým sa to nepáči :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Myslím že by to pomohlo hráčom a prospelo hre, som za áno. :)
 

DeletedUser

Hosť
toto je perfektny napad, toto by tam naozaj mohli dat. som za
 

DeletedUser9029

Hosť
Možno tak pridať poplatok 10 nugetov za takýto predaj cez trh a začali by o tom uvažovať ;)
 

DeletedUser6692

Hosť
Tak z tymto navrhom suhlasim a niesi jedini ktoremu takto niečo ukradli
už sa aj mne to stalo
Naštastie to teraz robym len v pritomnosti toho konkretneho kupcu
 

DeletedUser3733

Hosť
Možno tak pridať poplatok 10 nugetov za takýto predaj cez trh a začali by o tom uvažovať ;)

Ak by tam bol poplatok 10 nugiet, tak by o tom prestali uvažovať hráči :D
Ja som samozrejme za to, aby bol možný aj predaj len určitej osobe.
Ako to tu už bolo ale spomenuté, viac krát to bolo podané ako návrh nemcom, no neprešlo to.
Tu sú témy ohľadne tejto problematiky:
Link č.1
Link č.2
 

DeletedUser

Hosť
Skvelý nápad, aspoň by sa tomu zábranilo nieraz sa mi stalo niečo takéto, takže máš moje ANO.
 

DeletedUser

Hosť
Sevin neviem akým spôsobom rozmýšlaš je to pre mňa záhadou ale ak niekomu dávaš nejakú vec za predajnú cenu a dáš ho ako jediného možného kupcu tak s tým že to kúpi asi rátaš a on o tom vie :odJackNoface:

no ano ale avola viečia časť kradeží sa deje tak že hrač A dá druhému hračoci predmet a druhy hrač B mu nedá predmet ako sa dohodli

riešenie by bolo take že by bola tabulka tam by dal neaky hrač predmet potom by dal druhy hrač predmet a obydvaja by to musely potvrdid že stim suhlasia ale kebyže jeden hrač da preč svoj predmet tak by avtomaticky zmizlo označenie že je to potrvdene
 

DeletedUser

Hosť
no ano ale avola viečia časť kradeží sa deje tak že hrač A dá druhému hračoci predmet a druhy hrač B mu nedá predmet ako sa dohodli

riešenie by bolo take že by bola tabulka tam by dal neaky hrač predmet potom by dal druhy hrač predmet a obydvaja by to musely potvrdid že stim suhlasia ale kebyže jeden hrač da preč svoj predmet tak by avtomaticky zmizlo označenie že je to potrvdene

tabuľka ? to by neprešlo ani keby si sa na hlavu postavil, jednoducho kradnutiu s tým že bola vec účelne požičaná ale nevrátená sa predísť nedá, záleží to na hráčov ich povahe a dôveryhodnosti... ale kradnutiu kde kradne 3. osoba sa predísť dá.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore