-RoTW-

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Revolution of The West ! :pif paf censored alis. -RoTW-
 

DeletedUser

Hosť
kravina... to su akurat zbabelci a fejkari, the-west "zostatková časť hráčov s menšími hernými skúsenosťami"..
nemaju na 1 boj tak vyhlasia 10 a je ich o100 viac v ali...

To už je len "zostatková časť hráčov s menšími hernými skúsenosťami" svete , najlepši hrači skočili a dohravajú ostala "zostatková časť hráčov s menšími hernými skúsenosťami"......
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4779

Hosť
kravina... to su akurat zbabelci a fejkari the-west "zostatková časť hráčov s menšími hernými skúsenosťami"..
nemaju na 1 boj tak vyhlasia 10 a je ich o100 viac v ali...

To už je len "zostatková časť hráčov s menšími hernými skúsenosťami" svete , najlepši hrači skočili a dohravajú ostal "zostatková časť hráčov s menšími hernými skúsenosťami"......

áno, ostala "zostatková časť hráčov s menšími hernými skúsenosťami" - aliancia "Legendy".
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4779

Hosť
uhhm uz len vy ste lepší dávate samé fejky ani raz neviete vyhrat normalne vzdy len podvodom

iba pre tvoju informáciu, na S4 som nikdy nehral, ale presne viem, čo sa v tom svete deje. Preto mi to je úplne ukradnuté či existuje RoTW alebo Legendy. Tým príspevkom hore som konštatoval vtedy aktuálny stav Legiend. teraz mi to je jedno
 

DeletedUser4623

Hosť
iba pre tvoju informáciu, na S4 som nikdy nehral, ale presne viem, čo sa v tom svete deje. Preto mi to je úplne ukradnuté či existuje RoTW alebo Legendy. Tým príspevkom hore som konštatoval vtedy aktuálny stav Legiend. teraz mi to je jedno

aha tak sorry
 

DeletedUser4623

Hosť
Ale aj tak rotw zbabelci najväčší jediná možnosť je ako sa proti týmto zbabelcom postavit je spojit sa s Legendami a udriet zeleznou pestov
 

DeletedUser

Hosť
Vtedy sme sa snažili Vám vyrovnať. Z malej aliancie je teraz aliancia, ktorá bez fejkou v pohode berie pevnosti aliancii LEGENDY. Teraz už fejkujete vy :hanbimsa:
 

DeletedUser

Hosť
Za približne rok a pol hrania na svete 4 je môj názor na obe aliancie taký, že tento boj je neskutočná ******na. Je trápne rozosielať tie otravné hromadné správy, kedy bude nejaká posratá obrana alebo útok... Svet 4 je už celý skazený pevnosťami, začal to fredy destroyer zo svojou pochybnou bandou a odvtedy to ide celé dolu vodou...
 

DeletedUser3247

Hosť
Za približne rok a pol hrania na svete 4 je môj názor na obe aliancie taký, že tento boj je neskutočná ******na. Je trápne rozosielať tie otravné hromadné správy, kedy bude nejaká posratá obrana alebo útok... Svet 4 je už celý skazený pevnosťami, začal to fredy destroyer zo svojou pochybnou bandou a odvtedy to ide celé dolu vodou...

ak sa ti boje nepáčia neznechucuj to ostatným. Podľa mňa je svet 4 na boje najlepší slovenský svet, hlavne pár týždňov dozadu bola rovnováha taká akurátna že každý boj sa končil veľmi vyrovnane.
 

DeletedUser4623

Hosť
ak sa ti boje nepáčia neznechucuj to ostatným. Podľa mňa je svet 4 na boje najlepší slovenský svet, hlavne pár týždňov dozadu bola rovnováha taká akurátna že každý boj sa končil veľmi vyrovnane.

ja na boje chodím ale mením názor na rotw. Nenadávam na nich. Aj oni si chcú zahrať , síce väčšina z nich sú neféroví a zbabelci (dueluju iba ked mám trúbku)
Ale si rotw cennim ako rovnocenneho nepriatela. A páči sa mi že sme sa my-LEGENDY a rotw dohodli na striedaní bojov takže si rotw aj vážim ako nepriatela.Síce niekedy ma naštvú ale stále si ich cenním
 

DeletedUser

Hosť
ani by som nevravel
Poviem ti to takto:
Ja som kedysi hral 4-ku a bol som na strane Legiend.Hráči tam boli v podstate dobrí.Až na niektorých.To boli zakladatelia Legiend tj.:Fredy Destroyer a jeho pobočníci.Brali túto hru veľmi vážne.Zo začiatku boli normálne boje zo strany Legiend a z RoTW to boli fejky.Karta sa obrátila len čo Fredy skončil.Legendy sa zľakli a začali fejkovať a zničili svet.Predtým bol "odpad" RoTW a teraz je to práve naopak.Ja som sa po tom čo Fredy zrušil účet stiahol do ústrania lebo skončil nielen Fredy ale aj niektorí moji kamoši ktorí boli v Legendách tj.:McNelly a ďalší...
Takto sa RoTW podstatne zlepšilo a Legendy oslabli.
Potom som zrušil účet a viac o tom neviem.

P.S.: Nikdy som ten svet nemal rád.
 

DeletedUser

Hosť
moj nazor na celu tuto nezmyselnu debatu je taky, ze na kazdom svete vladnejedna ali a druha pomaly skapina ... Mozno este arizona by sa dala ... A najvacsie lamy su tie ktore nadavaju na ostatnych hracov ... Deticky, poviem vam - je to len HRA.
(pamätate si ????- lama je oznacenie neskuseneho hraca nie nadavka ;-) )
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore