-RoTW-

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4623

Hosť
moj nazor na celu tuto nezmyselnu debatu je taky, ze na kazdom svete vladnejedna ali a druha pomaly skapina ... Mozno este arizona by sa dala ... A najvacsie lamy su tie ktore nadavaju na ostatnych hracov ... Deticky, poviem vam - je to len HRA.
(pamätate si ????- lama je oznacenie neskuseneho hraca nie nadavka ;-) )

ja nenadavam na ostatných a ja to beriem ako HRU
 

DeletedUser4623

Hosť
nevsimol som si v tom texte tvoje meno ....:odJackNoface: (sorry jack že ta ponižujem, ale vymyslel si dobreho smajla)

zase vymýšlaš podla teba su neni zbabelci tý čo ta napadaju ked máš trúbku? to je ešte dobré ale najviac ma dožere zek ed si daju do profilu takyto duel a chcu sa "pochválit" takýmto výkonom
 

DeletedUser

Hosť
zase vymýšlaš podla teba su neni zbabelci tý čo ta napadaju ked máš trúbku? to je ešte dobré ale najviac ma dožere zek ed si daju do profilu takyto duel a chcu sa "pochválit" takýmto výkonom

tak ju nenos ... Tvoj problem ... Nie som za rotw, ale je to len HRA, tak si to uvedom ... Da ta do komy nejaky blbec, zobere ti 3 tisic a co ??? Zivot neskoncil ....
 

DeletedUser4623

Hosť
tak ju nenos ... Tvoj problem ... Nie som za rotw, ale je to len HRA, tak si to uvedom ... Da ta do komy nejaky blbec, zobere ti 3 tisic a co ??? Zivot neskoncil ....

ty si slepy som tam napisal ze menim nazor na rotw tak nweviem co tu robis aky cirkus
 

DeletedUser

Hosť
Legendy skončili a koniec... RoTW je teraz jednoducho najlepšie,je tam zostava hráčov ktorý nemajú kde ísť,lebo jedine čo tu zostalo je len Rotw... :)
 

DeletedUser3682

Hosť
Áno my sme zostali, ale Legendy neskoncili,oni to vzdali...
mali asi 90% vsetkych pevnosti od vychodu po zapad,,,tam sme mali zopar my,a LIGA...
potom niekolko hracov odislo od legiend ,aby tento svet ozivili a prisli do RoTW...a vtedy nastal zlom pre ally Legendy,zacalo sa nam darit,ajked veeelmi pomaly. Zacali sme preberat pevnosti,aj za cenu fejkov( neskor to bolo z oboch stran ),ucili sme sa spolu hrat a bojovat,sli sme si za svojim cielom, a to bolo vyrovnat sily na svete 4. Ked sa nam to podarilo ,ludia z ally Legendy pomaly ,ale isto zacali rusit ucty," ma to uz nebavi" a podobne vety boli v prazdnych uctoch a profiloch,predtym naj hracov tohoto sveta.
Sa preto pytam,ide týmto "velkym hracom,ktori su vzdy medzi prvymi v tabulkach iba o to? byt prvy,mat co najviac pevnosti? , alebo sa hrat ,a bavit touto hrou?
my sme zachranili svet 4,teraz su sily vyrovnane,ajkded mame viac pevnosti,ale to je jedno.
Teraz je kazdy boj pekny,tesime sa nan,lebo nevieme ako dopadne,kazdy clovek je rozhodujuci,kazdy povel,alebo kazdy hrac,ktory je online :)

este poznamka,kazdym dnom je tu menej a menej hracov,,,dufam ze budu odchadzat iby ti neaktivny,a my co chceme pekne boje zostaneme,bud z nasej ally ,alebo z ally Legendy,aj ked tam nepoznam ziadnych hracov blizsie,su to urcite velmi kvalitny hraci,ktori su statocni,a prave títo su to naj co tam bolo,lebo zostali a neutiekli.

vsetko dobre ed
 

DeletedUser

Hosť
RoTW

Takto ja som bol v oboch alianciach Teraz som v Legendach lebo RoTW mi zakazalo vstup do aliancie ... neviem prečo bol som len naverbovať nové mesto ale to je minulosť RoTW je silnejšie musím uznat bol som u nich od vzniku aliancie
Vybojoval som s nimi vela pevností ... Ale začína to isté ako na sk5 Tam sa Konfederácia a LV dohodli a prehodili mesta niektore lebo takto to nejde ked sú najsilnejšie mestá v jednej aliancí :) to je nanič... takto pomali upadne sk4 ked s tým nebudeme niečo Robiť v alianci legendy mám svoje slovo hlavne v bojoch ale takto to dalej nejde...
_____________________________________

Ps: hrám tam Pod Menom Lord James. M
Tento účet mám od brata ktorý daroval svoj herný účet :)
 

DeletedUser4623

Hosť
Áno my sme zostali, ale Legendy neskoncili,oni to vzdali...
mali asi 90% vsetkych pevnosti od vychodu po zapad,,,tam sme mali zopar my,a LIGA...
potom niekolko hracov odislo od legiend ,aby tento svet ozivili a prisli do RoTW...a vtedy nastal zlom pre ally Legendy,zacalo sa nam darit,ajked veeelmi pomaly. Zacali sme preberat pevnosti,aj za cenu fejkov( neskor to bolo z oboch stran ),ucili sme sa spolu hrat a bojovat,sli sme si za svojim cielom, a to bolo vyrovnat sily na svete 4. Ked sa nam to podarilo ,ludia z ally Legendy pomaly ,ale isto zacali rusit ucty," ma to uz nebavi" a podobne vety boli v prazdnych uctoch a profiloch,predtym naj hracov tohoto sveta.
Sa preto pytam,ide týmto "velkym hracom,ktori su vzdy medzi prvymi v tabulkach iba o to? byt prvy,mat co najviac pevnosti? , alebo sa hrat ,a bavit touto hrou?
my sme zachranili svet 4,teraz su sily vyrovnane,ajkded mame viac pevnosti,ale to je jedno.
Teraz je kazdy boj pekny,tesime sa nan,lebo nevieme ako dopadne,kazdy clovek je rozhodujuci,kazdy povel,alebo kazdy hrac,ktory je online :)

este poznamka,kazdym dnom je tu menej a menej hracov,,,dufam ze budu odchadzat iby ti neaktivny,a my co chceme pekne boje zostaneme,bud z nasej ally ,alebo z ally Legendy,aj ked tam nepoznam ziadnych hracov blizsie,su to urcite velmi kvalitny hraci,ktori su statocni,a prave títo su to naj co tam bolo,lebo zostali a neutiekli.

vsetko dobre ed

páči sa mi čo si napísal a aj to ako sme sa my legendy dohodli s rotw :)
 

DeletedUser

Hosť
-RoTW- Nemám veľmo rád ale radšej držím place -RoTW- Ako Legendám neznášam Legendy veď práe preto ich Duelujem a Proste len toto Aliancia Legendy Su moj verný zdroj ktorý nikdy nesklame ;) Takže -RoTW- Do toho !!!!!!! Legendy Schovajte sa dade ;) :D
 

DeletedUser4623

Hosť
-RoTW- Nemám veľmo rád ale radšej držím place -RoTW- Ako Legendám neznášam Legendy veď práe preto ich Duelujem a Proste len toto Aliancia Legendy Su moj verný zdroj ktorý nikdy nesklame ;) Takže -RoTW- Do toho !!!!!!! Legendy Schovajte sa dade ;) :D

veď máš cca iba 30 uroven. A jasé že vyhrávaš duely keď vyzívaš iba stavbarov
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore