Rozhovory

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6016

Hosť
Ahoj:howgh:,
už asi pred rokom som robil také "minirozhovory" do jedného nemenovaného TW "časopisu". Ale ako to už tak býva, časopis po prvom dieli skončil a moje rozhovory som si uchovával. Tak dám Vám tu zopár z tých "minirozhovorov"...

! Články sú staré už asi rok, takže údaje nemusia byť aktuálne !


Tak sa pohodlne usaďte, a čítajte...


Rozhovor s moderátorom Rekimaru:
Made by rado 1

1.Ako si sa dostal k Westu a odkedy ho hráš?:
West som začal hrať keď sa spúšťal CZ svet 1 a odtiaľ som prešiel na slovenský svet. Na west som sa dostal cez Divoké kmene ktoré som vtedy aktívne hral. Vlastne som aj jeden s prvých prihlásených na west aj fórum.

2.Aké svety hráš? (napíš aj levely):
Aktívne už len Arizonu. Začínal som na s1 a ako sa otvárali nové svety som sa prihlasoval aj tam. No potom som som pre rodinné záležitosti prestal. Na Arizone mám úroveň 101.

3.Čo je tvojou motiváciou hrať?:
Hrám pre radosť a preto že som tu spoznal kopec fajn ľudí. Nič iné v tom nieje. Niesom človek ktorý by nutne niečo potreboval kompenzovať cez online hru.

4.Čo je tvojím cieľom v hre?:
Cieľ? Keďže som aj správca wiki tak zbierať všetky dostupné informácie o hra aby som ich prostredníctvom našej Wiki mohol odovzdať ďalej.

5.Nejaké info o sebe(nepovinné):
Tak ako to mám v profile.
Som taký modrooký anielik. Inak manažér v nadnárodnej spoločnosti, hrdý otec a tá otrava čo vám dá ban.

Za "minirozhovor" ďakuje rado 1.
 

DeletedUser6016

Hosť
Oprášte monitory, nabite predovky, začíname...

Rozhovor s wikiredaktorom Toudym:
1.Ako si sa dostal k Westu a odkedy ho hráš?:
K westu som sa dostal od divokých kmeňov. Linteo vtedy na fóre písal, že na Slovensku štartuje nová online hra od INNO. Tak som ju skúsil a začala ma baviť, tak som tu až doteraz (samozrejme že s nejakými pauzami).

2.Aké svety hráš? (napíš aj levely):
SK1 (level 94)
SKBuffalo (level 64)
SK5 (level 55)
Betu (level 61)

3.Čo je tvojou motiváciou hrať?:
Na buffale som si našiel kamarátov, s ktorými chcem ďalej pokračovať v hre (dobýjať pevnosti, pomáhať si, ...)

4.Čo je tvojím cieľom v hre?:
Mať mesto, v ktorom bude dobrý kolektív ľudí.Ni [Toudy zabudol dopísať :D]

5.Nejaké info o sebe(nepovinné):
Volám sa Vlado, mám 14 rokov, chodím do školy, venujem sa tenisu

Za "minirozhovor" ďakuje rado 1.
 

DeletedUser7779

Hosť
Rado, mohol by si niekedy urobiť s niekym rozhovor, to je jedno či s niekým z TW Teamu alebo len normálneho hráča, ktorý už má nejaké tie skúsenosti s Westom, urob ešte niekedy, lebo je to zaujímavé to čítať. :)
 

DeletedUser6016

Hosť
Rado, mohol by si niekedy urobiť s niekym rozhovor, to je jedno či s niekým z TW Teamu alebo len normálneho hráča, ktorý už má nejaké tie skúsenosti s Westom, urob ešte niekedy, lebo je to zaujímavé to čítať. :)

Možno :D dnes pridám jeden zo starších.
 

DeletedUser6016

Hosť
:ociza: ten príspevok hore, prosím zmazať.

Cowboyi a cowboyky, poďme na to...

Myslím si , že otázky už poznáte, tak tu máte odpovede!


Ahoj je neskoro v noci, ale tak poďme na to.

1.Hru The West mi prvýkrát spomenul môj bratranec niekedy v jeseni 2008, keď sme stáli na autobusovej zastávke a čakali na autobus, ktorý nás odvezie do školy. Spomínam si na to presne ako keby to bolo včera, už len z jeho rozprávania ma táto hra zaujala.Bohužiaľ si nevedel spomenúť na názov tejto online hry a preto som mu povedal, aby mi poslal na ňu link. A tak sa aj stalo. Začal som hrať najprv na českom Svete 1 ako dobrodruh a ako každý správny začiatočník som dával schopnosti kam sa mi zachcelo.Našiel som si tam skvelé mesto so skvelými ľuďmi, z ktorých dnes už hráme asi iba dvaja.

Neskôr, v decembri 2008, som začal hrať aj tu na slovenskom TW a to na Svete 1, ale tentokrát ako stavbár. Už som ako-tak vedel, že keď budem stavbárom, tak musím sa zamerať primárne na to, aby som aj rozdeľovanie schopností a vlastností tomu podriadil. Pomohol pri stavaní viacerých mestečiek.

Oba tieto Svety hrám dodnes a sú moje najobľúbenejšie, hlavne CZ1. Bude to asi tým, že som im obetoval veľa času, energie, avšak nič z toho neľutujem.Začínal som na nich od nuly ako úplný nováčik a dokázal som sa celkom slušne vypracovať, za čo patrí veľká vďaka tým, ktorí mi pri tom pomohli.

Mimochodom, bratranec prestal hrať asi po mesiaci, mňa už to drží cez 3 roky.

2.Momentálne hrám tieto svety:

CZ1- 120. level, 1. miesto (najaktívnejšie)
SK1- 120. level, 46. miesto (aktívne)
SK3- 115. level, 71. miesto (pasívne)
SK Arizona- 103. level, 149. miesto (najpasívnejšie)
Beta server Alamogordo- 108. level, 500. miesto (iba na zisťovanie noviniek, testovanie, odhaľovanie bugov)
Beta server Amchitka-90. level, 58. miesto (pasívne)

Hral som však viacero svetov, ale kvôli ich menšej atraktivite pre mňa a mojej časovej vyťaženosti som bol nútený zrušiť účet na nich. Napríklad CZ7, CZ9, CZ Arizona, alebo úplný úlet - Nórsky Svet Arizona.

3.Jednoducho ma to baví. Ako som spomínal, drží sa ma to už dosť dlhý čas a dúfam, že ešte aj veľmi dlho bude.Prešiel som si viacerými online hrami (ako asi väčšina hráčov), ale žiadna z nich ma tak nechytila, ako práve The West. Je to moja srdcová záležitosť. Mal som sem-tam aj ja krízu a prestalo ma to baviť, ale skvelou vecou na tejto hre sú updaty, ktoré vždy prinesú nové úlohy, veci, funkcie, výzvy. Ďalšou úžasnou vecou je, pre mňa osobne, aj to, že hra je nekonečná (RPG). Stále napreduje ďalej a ďalej a nemá koniec. To sa mi veľmi páči na tejto hre a v žiadnej inej online hre som sa s takým niečím nestretol. Tam vždy len reštartujú server a hrá sa odznova. Neviem (a zároveň nechcem) si ani len predstaviť, že by sa niečo také malo stať zo Svetmi v TW... Nemysliteľné!

4.Nemám presne stanovený cieľ, hlavne si to chcem užiť, spoznať nových ľudí, zabaviť sa a odreagovať sa.

Keď som začínal, mal som určité sny, asi ako každý. Napríklad obdivoval som tých, čo boli na prvých pozíciach v rebríčku, často som si pozeral ich profily.A to už nehovoriac o členoch TW Teamu a o mojich snoch, že raz by som sa aj chcel stať jedným z nich.Teraz, keď sa mi jedno aj druhé podarilo, som s tým veľmi spokojný. (A verte mi, že sa to dá, nemusí to ostať len snami. Treba sa posnažiť, aby ste si zrealizovali vaše sny, je to vo vašich rukách.) Dúfam, že ešte budem dáko napredovať ďalej, pretože vždy sa dá ísť ešte o kúsok ďalej, spraviť o kúsok viac.

5.A nakoniec informácie o mne.Volám sa Jojo, mám 19 rokov a žijem v krásnom meste na Považí - v Dubnici nad Váhom.

Na strednú školu som chodil 4 roky na gymnázium a momentálne študujem prvým rokom na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Konkrétne na Katedre marketingovej komunikácie, v odbore Marketingová komunikácia. (Veľa ľudí nevie, čo si má pod tým predstaviť, ale je to tvorba reklamy (či už grafickej, printovej, online, televíznej, ...), PR, direct marketing a podobné veci.) Som rád, že som si vybral práve tento odbor, baví ma to.

Ešte vám môžem prezradiť, že ak náhodou nie som online, tak som s najväčšou pravdepodobnosťou buď na chalupe, alebo s priateľkou. Alebo oboje naraz.Mimochodom priateľka tiež hrá The West, ku ktorému som ju priviedol ja, a baví ju to = ďalší môj splnený sen - mať priateľku, ktorá bude chápať moju závislosť na tejto hre a bude ju táto hra tiež baviť, rovnako ako mňa.




Na záver by som chcel zaželať všetkým hráčom TW veľa úspechov v hre, nám (TW Teamu) čo najmenej riešených prehreškov proti pravidlám a vášmu novému časopisu (ktorý sa dúfam podarí spraviť a bude pravidelne vychádzať) a vašej redakcii veľa úspechov, síl, odhodlania a chuti do práce!

S pozdravom

joxo0071, The West Team - Herná podpora.

Za "minirozhovor" ďakuje rado 1.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6016

Hosť
Rozhovor s hráčom , a bývalým členom WIKITEAMU micho5551.

1.Ku West-u som sa dostal prostredníctvom E-mailu. Raz mi prišiel E-mail na tie ponuky hier. Tak som niečo chcel skúsiť a The-West ma zaujal. Hráť som ho začal od 2008 vlastne od jeho vzniku. Na začiatku som bol ale totálna lama. rozdeľoval som si schopnosti ako ma napadlo. Tak, že kde som mal málo tam som dačo dal.

2.Hrám aktívne Arizonu(55+-) Buffalo(25) Bufalo CZ(45+-). Ja si totiž to neviem zapamätať lvl a som taký leniví, že sa mi nechce klikať nma záložku The-West.

3. Moja motivácia je hlavne Wiki. Som ve)lmi šťastný keď môžem cez ňu pomáhať hráčom. Som hlavne šťastný keď mi dajaký hráč napíše "Toto je super" Toto mi pomohlo" atď.

4.Ja v podstate ani nemám cieľ, hrám ako viem. Môžno keď som rozbehnutý tak si poviem "Teraz budem mať zlatú pušku"

5.Fúú... čo ešte také. Tak volám sa Mišo čo je vám už môžno známe z môjho nicku, komu nie tak nevadí. Pochádzam z KE momentálne bývam vo Zvolne ale občas som aj v KE. Zatiaľ som sa iba presťahoval ale trvalé bydlisko mám v KE. Môžno, že som zašiel do nepodstatných vecí, ale nevadí. Rád počuvám hudbu konkrétne Nightwish,AC/DC,Metallica a podobné štýly.

Tak to je už asi všetko a hlavne nespamujte fórum

Za "minirozhovor" ďakuje rado 1.
 

DeletedUser6016

Hosť
A na záver posledný, naozaj "minirozhovor" s abedym.

2234672232dd473784fbacc.png


Týmto by som chcel poprosiť príslušného moderátora aby tému uzamkol.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore