Rukavice

Chceli by ste mať toto v hre?


  • Celkový počet hlasujúcich
    42
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Keďže sme sa dozvedeli o plánovaných zmenách na rok 2010...a v nich bolo napr. pridanie nohavíc a opaskov do hry, tak ma napadlo, že by sa do hry mohli pridať aj rukavice...vyzeralo by to nejako takto (prepáčte, ale po zmazaní sa mi obrázkov som urobil tieto na rýchlo):

pby7jj32pe7f3oeagbkr.png
xu8azlhntztztu5frbmv.png


POZITÍVA NÁPADU(Rukavíc) :
1. Hráči by vďaka bonusom skôr dosiahli práce...
2. Hráči by vďaka bonusom mohli splniť aj úlohy, na ktoré im treba vykonávať práce, ktoré zatiaľ nemôžu robiť)
3. Spestrene hry(inventára) :)

NEGATÍVA NÁPADU(Rukavíc) :
Žiadne(aspoň pre mňa)

Za úlohy by sa mohli dostávať aj špecíalne rukavice, alebo náramky, prípadne hodinky :)

Dúfam, že sa vám nápad páči...ak máte nejaké výhrady/pripomienky/návrhy voči tomuto nápadu, budem rád, ak ich napíšete..


ĎAKUJEM za pozornosť :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Svojim spôsobom je to dobrý nápad, len mám strach, že už by bolo toho príliš veľa. A jedná sa o náročný úkon pre vývojárov, lebo už len kvôli tým nohaviciam a opaskom museli vytvoriť samostatný tím programátorov, ktorý musia na tom pracovať. Muselo by sa to veľmi dobre zosúladiť zo všetkým oblečením a to je veľmi ťažké.

Ako nápad to teda hodnotím pozitívne, ale realizácia je prakticky nemožná, je tam výrazne zasahovanie do hry.

Je to ďaleká budúcnosť.
 

DeletedUser

Hosť
no...viem, ze to nie je najjednoduchsie...ale ked sa chce, tak sa vsetko da :D...staci zobrat este jedneho dobreho grafika(najviac dvoch), ktory bude pracovat len na rukaviciach a je to ;)
 

DeletedUser

Hosť
Máš pravdu, ale ako ich poznáme (vývojárov), budeme radi ked z ich predpovedí sa vyplní polovica.

A tento návrh by som si vedel v praxi predstaviť tak najskôr o 2-3 roky.

Je priam škoda, že to nebolo zavedené a vyvážené ešte pred začatím samotnej hry. Ale oni si vždy nechávajú niečo v zálohe. A pracné to je tiež určite a naraz sa všetko nedá.
 

DeletedUser

Hosť
no...vsak ja s tym tiez ratam, ze to hned nebude...a prave preto by bolo najlepsie, keby sa im to co najskor poslalo, nech na tom zacnu pracovat :)
 

DeletedUser159

Hosť
skus nam ukazat ako by vyzeral inventar s tymito vecami:
nahrdelnik, klobuk, duelova zbran, oblecenie, puska, nohavice, opasok, jazdecke zviera, topanky, produkt, rukavice :D myslim kde by boli rozmiestnene
 

DeletedUser

Hosť
Určite nie.
Dosť zľahčili verzie 21,22,23 a toto už nehovorím...

//
Nápad celkom dobrý, ale keď chceš získať náramky alebo hodinky tak by to malo mať lepší názov než rukavice..Skús si to trochu premyslieť :howgh:
RUKÁVNIKY :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
skus nam ukazat ako by vyzeral inventar s tymito vecami:
nahrdelnik, klobuk, duelova zbran, oblecenie, puska, nohavice, opasok, jazdecke zviera, topanky, produkt, rukavice :D myslim kde by boli rozmiestnene


to zial nemozem, lebo neviem, ako vyvojari umiestnili nohavice a opasky...ale ked to prejde do 2. kola, tak to skusim urobit :)

Nápad celkom dobrý, ale keď chceš získať náramky alebo hodinky tak by to malo mať lepší názov než rukavice..Skús si to trochu premyslieť :howgh:

ok...ked to prejde do 2.kola, tak porozmyslam nad lepsim nazvom...zatial necham tento...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
neviem, napad neni zly, ale... chceli sme nohavice, tak ich pridaju... teraz chceme rukavice... ,ked ich nahodou pridaju, co bude dalsie? ponozky?
 

DeletedUser

Hosť
Ako uz bolo viackrat spomenute, navrh je tazko zrealizovatelny a skor by som ho umiestnil do sekcie Napady a navrhy na nove predmety, takze tam aj putuje. :howgh:
 

DeletedUser2397

Hosť
Hoci veľmi chcem, aby sa nejaký nápad zo SLOVENSKA dal do hry, ale tomu musím fakt dať NIE. Bolo by to už veľmi komplikované....skilly by sa museli upravovať, práce, atď...
 

DeletedUser

Hosť
Za mňa NIE

Ja sa veľmi obávam tých nohavíc a opaskov tak rukavice by boli nanič.

Navyše neviem kam by sa to zmestilo...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore