Rukavice

Súhlásite


  • Celkový počet hlasujúcich
    42
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mám nápad čo keby sa do hry dali aj rukavice.Dám anketu a uvidíme.Bolo by to aj dobre súhlasil by sam stým že by nedávali veľa bodov S V no čo vi na to?
 

DeletedUser

Hosť
Nebudem tu zbytocne rozpisovat, pretoze uz nemam chut odpisovat na vsetky napady, ktore ja uplne zbytocne vymyslat, kedze Inno nebere na navrhy ziadny ohlad. Rukavice, opasky a nohavice by boli prijemnym spestrenim hry, avsak obavam sa, ze kvoli komplexnosti a prioritam, ktore vladnu v Inno sa toho asi nikdy nedockame.

Vsetkym, co pridavaju navrhy na forum doporucim len jedno, nepridavajte ich, zbytocne stracate cas a spamujete forum :). Stale sa cudujem, ze tu tato tema s navrhmi je. Uz davno mala byt zmazana.
 

DeletedUser198

Hosť
Vsetkym, co pridavaju navrhy na forum doporucim len jedno, nepridavajte ich, zbytocne stracate cas a spamujete forum :). Stale sa cudujem, ze tu tato tema s navrhmi je. Uz davno mala byt zmazana.

sme v slobodnej krajine každý má narok vyjadrit svoju myšlienku,a komentovať nápady druhých...niektorí tu nápady dávaju len preto,aby si skrátili čas a pekne si pokecali,ale musí to byť fakt dobrý nápad ale to robí asi 10% príspevkov v tejto sekcii zvyšných 90% je totálny spam ;)
 

DeletedUser198

Hosť
nie rukavice nie...stačilo by keby sa pridali nohavice rukavice by už tam dávať netrebalo ...bolo by toho veľa a nevyzeralo by to pekne
 

DeletedUser

Hosť
Som proti. Dosť sa obávam nohavíc a opaskov tak načo ešte toto:eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
nie... ako vzdy tvrdim ( a musim aj teraz) potom by hraci ziadali aj ponozky, trenky, naramky a pod...
 

DeletedUser198

Hosť
áno potom očné šošovky,náušnice.... nohavice ešte,podľa mňa by netrebalo ani tie opasky čo je to nejaká fashion dievčenská hra? :D
 

DeletedUser

Hosť
No podľa mňa sú tam tie opasky navyše .. radšej mali miesto toho spraviť rukavice
 

DeletedUser198

Hosť
No podľa mňa sú tam tie opasky navyše .. radšej mali miesto toho spraviť rukavice

opasky rukavice ....ani jedno :sibko:,ale keď už inno povedalo že opasky tak radšej opasky,vyzeralo by to graficky lepšie než rukavice. ak by si chcel stvárniť reálne oblečenú osobu ako to je teraz,alebo by tie rukavice viseli niekde v lufte?
 

DeletedUser

Hosť
opasky a nohavice budú fajn a keby boli ešte rukavice to by bolo super plus dalšie tri predmety na seba a z vešcami možem hned robit aj x práci:--)
 

DeletedUser198

Hosť
mne tam osobne chýbajú len nohavice a nič iné
1. po grafickej stránke to bude pekne vyzerať s nohavicami
2.ďalšie bonusy do schopností,no všetkého veľa škodí

rukavice a podobne:
1. neviem a ani nechcem si predstaviť ako by to vyzeralo :eezmurk:
2.už by toho bolo veľmi veľa...viac bonusov nie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore