Ruská Ruleta

  • Zakladateľ témy DeletedUser4172
  • Vytvorené

Líbí se vám návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    55
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4172

Hosť
Ruská Ruleta
Mám nápad aby se do the west zavedla hra pro bohatý hráče co nevědí co dělat s penězmi, protože ruská ruleta k divokému západu patří, né?

Základní Pravidla -
1. Hra by se směla hrát od levlu 25 :)
2. Pokud by jste klikli na R. Rulete tak by jste tam viděli jako v pokru - Hráče apod.
3. Smělo by hrát tak, 5-6 hráčů :)

Pravidla Hry
Hrálo by se že by první hráč určil první sázku max. 500 dolarů a ostatní by museli dorovnat když vstoupili do hry. Pak by první hráč dal protočit pistol a dal by Vystřelit, pokud by měl štěstí kulka ho nezasáhne, pokud štěstí nemá zasáhne ho. Ubere mu to určitý počet životů minimálně 2000 HP maximálně nevim :D no a pak další hráč udělá to samí. 2. Kolo by hráč mohl odejít ze hry a nevsázet (životy a peníze co stratil mu nebudou navráceny) nebo vsadit víc (Kolik chce nebo by se to dohodě, to jsem ještě nedomyslel) a potom by to takhle bylo dokud by ve hře nezbyl jen jeden.

Prohra a Výhra
Pokud by jste vyhrál tak by všechny peníze co byly ve hře šli na vaše konto:)
Pokud by jste padl do bezvědomí tak vypadáte ze hry, ztrácíte všechnu energii životy, nemůže 48 duelit a neuloženou hotovost a nemůže se 48 hodin zůčastnit ruské rulety.

Je to ještě nepropracovaný nápad tak si to upravte podle sebe :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7176

Hosť
Celom dobrý nápad, za mňa máš áno! Iba trochu ten nápad prepracuj
 

DeletedUser

Hosť
Nepáči sa mi na tom to, že 48 h nemôže duelovať, ale 48h nehrať ruletu je ok
 

DeletedUser7574

Hosť
Od duelantov necakaj, ze risknu 48h bez duelu a pritom nechaju vyhru len na nahodu.
 

DeletedUser6799

Hosť
to o prehre by si mohol prepracovať a zvyšok super nápad :)
 

DeletedUser7574

Hosť
Když spadneš do bezvědomí tak nemůžeš 48hodin duelovat! to dá rozum :D

Pevnosti nehram, ale tam to tusim neplati, myslim, ze pri kome z pevnosti sa duelovat moze, a pri praci som do komy tiez este neprisiel, takze to neviem povedat. Takze nie je koma ako koma. :)
 

DeletedUser

Hosť
je to super nápad a le lepšie by to bolo keby ta bol ako poker.napr:keby prišlo 5 hračov alebo 8 hráčov ....... a ešte keby boli takéto pravidlá:


1. hráči by sadili napr. 150 dolárov
2. jeden z nich zakrúti zasobník ktorého si hráči vyberú stlačí tlačítko ZAČAŤ 3. jeden z nich zakrúti zasobník a druhy ktorého si ostatní vyvolia klikne na STOP
4. kdo prehrá príde o peniaze a kdo vyhrá dostane sumu ktorú sadili

a ešte ktomu by nikto neupadol do bezvedomia ale prídu o peniaze.spravodlivé nie?
 

DeletedUser3733

Hosť
Mne sa nápad páči taký ako je.
Nemenil by som nič z toho a práve tá kóma je na tom najlepšia, takto si rozmyslia viacerý či sa do toho pustia.

Jedine to treba dotiahnuť do konca a teda presnejšie stanoviť pravidlá a domyslieť možné háčiky.

1, mňa osobne napr. napadlo, že či by si mohol hrať ruletu hneď potom, ako si upadol do kómy, pretože keď nemôžeš duelovať, tak sa asi ani nebudeš môcť zúčastniť rulety, predsa len by to bolo nefér voči hráčom, ktorí niesú po kóme

2, stanovenie minimálneho a maximálneho vkladu (levelovú hranicu si spomenul)

3, postup v hre, napr. každé kolo by bol do koltu vložený jeden náboj (napr. 6 hráčov) a po smrti by sa zbraň nabila nanovo, takto by z hry vypadávali postupne hráči, no a zrejme by som tam dal možnosť prihadzovať peniaze počas rulety alebo možnosť vloženia viacerých nábojov :--)

Inak nápad sa mi páči oveľa viac ako poker, pretože poker je hra komplikovanejšia a tým pádom je pre veľa hráčov neatraktívna.
Jediné čo je problém, že neviem kde by sa tam dali použiť nugetty (viete pre kamarátov z nemecka :D)
 

DeletedUser3501

Hosť
za nugetty by si si mohol dokupovat alebo navysit zdravie....:)

Samozrejme len pri rulete:)
 

DeletedUser

Hosť
mne sa to páči, 48 hodin bez duelu by mi prišlo vhod,aspon by som mal pokoj od otravných hráčov :D,ale to by sa zase zneužívalo....
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa nápad páči :) len nesúhlasím stým že-ked sa zabiješ v rulete tak nemôžeš duelovať 48 hodín,ale potom je všetko ok :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore