Rychly zarobok

DeletedUser

Hosť
chcela by som poprosit o pomoc.

Ako si co najrychlejsia a najviac zarobit?

Ide o to, ze neskor budem potrebovat opasok Ada Izak do ulohy, ale ako si mam zarobit 250-350 tisic? Najviac som zatial nasetrila nejak 35000 ale vzdy vidim nieco na trhu (nie blbosti) co sa mi hodi. Nechapem odkial beriete tak vela penazi na tie drahe veci? Pre mna je problem dostat sa na 50 000, nieto tych 300 000... a to som lvl 82. Asi robim nieco zle. Poradite mi pls? :neisty: vdaka.
 

DeletedUser

Hosť
ako si prisla na cenu 250k? opasky adah izak sa predavaju okolo 100k na kazdom svete
peniaze ziskas bud tym ze kupis truhli a padne ti nieco dobre alebo predas truhly ktore si kupila
ak svet hras ?lebo na bufale sa dost zaraba aj na produktoch
 

DeletedUser

Hosť
ako si prisla na cenu 250k? opasky adah izak sa predavaju okolo 100k na kazdom svete
peniaze ziskas bud tym ze kupis truhli a padne ti nieco dobre alebo predas truhly ktore si kupila
ak svet hras ?lebo na bufale sa dost zaraba aj na produktoch

no na trhu som ho videla par krat a to za tu mnou spomenutu cenu. Ale aj 100 000 mi potrva veky :D Somna Buffale. Nugety nepouzivam, a na truhly treba vela upd :( ake produkty sa oplatia?
 

DeletedUser7779

Hosť
Hebi, tak som na tom aj ja. :D Ja som si najviac zarobil tých 20 000, sa mi zdá že som si chcel niečo kúpiť. :D Mohol som šporiť ďalej, ale potreboval som tu vec, tuším to boli drahé vojenské :D, nuggety nepoužívam, UPD som si najviac zarobil buď 160 dlhopisov alebo 200 UPD, tie dve čísla. :D
Takže stačí sa len snažiť si čo najviac zarobiť a šporiť doláre, a to hlabné, nič si nekupovať. :D
 

DeletedUser

Hosť
Zaklad je asi ten vyssi prijem :) Ono sa to zda, nuggety bla bla bla, ale jedna sms na mesiac si myslim, ze nikoho nezabije, je to super vyhoda za relativne malo penazi. Jeden den co nepojdes na pivo tak si kupis nuggety, no boze. Z piva aj tak rastie velke brucho :D
A ten vyssi prijem ti spravi vela. Zaklad je robit lukrativne prace (t.j. velky zarobok + dobre predatelne produkty). Napr. dobyvanie striebra a hladanie ropy. Musis si popozerat, ake produkty najviac ficia na danom svete a aj na tie prace sa orientovat. Takisto plni denne ulohy, neviem presne od akeho levelu su, ale v meste duchov ja za jednu mapu dostanem 1100$, za spevnik tiez nejakyc 1000$, cigary 600$ asi, striebro takisto 600$... Zda sa to, ale da sa na tom pekne zaryzovat. A hlavne je nekupovat somariny :D
 

DeletedUser

Hosť
Zaklad je asi ten vyssi prijem :) Ono sa to zda, nuggety bla bla bla, ale jedna sms na mesiac si myslim, ze nikoho nezabije, je to super vyhoda za relativne malo penazi. Jeden den co nepojdes na pivo tak si kupis nuggety, no boze. Z piva aj tak rastie velke brucho :D
A ten vyssi prijem ti spravi vela. Zaklad je robit lukrativne prace (t.j. velky zarobok + dobre predatelne produkty). Napr. dobyvanie striebra a hladanie ropy. Musis si popozerat, ake produkty najviac ficia na danom svete a aj na tie prace sa orientovat. Takisto plni denne ulohy, neviem presne od akeho levelu su, ale v meste duchov ja za jednu mapu dostanem 1100$, za spevnik tiez nejakyc 1000$, cigary 600$ asi, striebro takisto 600$... Zda sa to, ale da sa na tom pekne zaryzovat. A hlavne je nekupovat somariny :D



dakujem :)
a hlavne nekupovat somariny :--)
 

DeletedUser

Hosť
A este aj niekedy je mozno robit sem tam aj prace s velkym stastim, mozes nieco najst a to predat na trhu. A ked najdes nejaku vec, ktoru niekto moze vyuzit, tak ju nepredavaj obchodnikovi, ale daj ju na trh najprv. Priklad - opasok, nakupna 2000, predajna 1000, najdes ho pri praci. Lepsie je ho predat na trhu pod cenu za 1500 ako obchodnikovi za 1000.
 

DeletedUser

Hosť
A este aj niekedy je mozno robit sem tam aj prace s velkym stastim, mozes nieco najst a to predat na trhu. A ked najdes nejaku vec, ktoru niekto moze vyuzit, tak ju nepredavaj obchodnikovi, ale daj ju na trh najprv. Priklad - opasok, nakupna 2000, predajna 1000, najdes ho pri praci. Lepsie je ho predat na trhu pod cenu za 1500 ako obchodnikovi za 1000.

to robim :) len som dufala, ze je mozno nejaka ''tajna'' praca co za den da milion :D :D :D a ja som jedina co o nej nevie...

viac sa sustredim na vynosne prace a predaj produktov, ulohy v meste duchov su dobre.

Co si myslis o predaji remeselnickych veci, som mastickar (zatial len zaciatocnik), je nieco co by ludia velmi chceli?
 

DeletedUser

Hosť
Som mastičkár a stále pýtajú kresadlá a živice.... takže skús vyrábať to :)
 

DeletedUser

Hosť
keď som hraj ja dávno west zarobil som si 200k za mesiac :D za prvé predával som produkty ktorí bol veľmi žiadané (napr. hovädzý steak ,kukurica,pohár vody,síra,struky fazule a pod.) za druhé predával som veci čo som našiel pri práci a tiež som predával predmety kováča.takže nebol som na tom zle ;) :indian
 

DeletedUser

Hosť
keď som hraj ja dávno west zarobil som si 200k za mesiac :D za prvé predával som produkty ktorí bol veľmi žiadané (napr. hovädzý steak ,kukurica,pohár vody,síra,struky fazule a pod.) za druhé predával som veci čo som našiel pri práci a tiež som predával predmety kováča.takže nebol som na tom zle ;) :indian

200k za mesiac ... :Oo ... ticho zavidim :)

vdaka :)
 

DeletedUser

Hosť
Najlepsie sa zaraba ked kupujes lacne produkty a veci (napis malym levelom) a potom predas za normalnu cenu na trhu :) ja som na bufale tak zarobil 300k za 5 dni na texase som cez veci aj 200-300 denne ale musim mat tie veci
 

DeletedUser

Hosť
Najlepsie sa zaraba ked kupujes lacne produkty a veci (napis malym levelom) a potom predas za normalnu cenu na trhu :) ja som na bufale tak zarobil 300k za 5 dni na texase som cez veci aj 200-300 denne ale musim mat tie veci


haha, vidis a ja opacne -minule som malemu lvl poradila, nech sa nenecha ohupat na obchodoch :) (takto ja pomaly zbohatnem :) )
 

DeletedUser7779

Hosť
Každý má problém si zarobiť, a hlavne tí, ktorí nepoužívajú nuggety, tým to ide najťažšie. Aj ja by som chcel používať nuggety, a vlastne ešte neviem ani ako sa kupujú. :D
 
Hore