Súťaž o najkrajšiu menovku na zraz

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

ktorá verzia je podľa vás najlepšia?


  • Celkový počet hlasujúcich
    7
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Súťaž o najkrajšiu menovku

jmenovka_mensi.jpg


k I. česko-slovenskému zrazu v máji 2015 v Trenčíne



Zadanie

  • Vytvorte menovku s tématikou, ktorá vystihuje miesto zrazu alebo hru (DK/West)
  • V menovke musí byť nechané miesto na mená účastníkov (berte ohľad na to, že niektorí hráči môžu mať aj dlhú prezývku)
  • Rozmery menovky musia byť: výška 65mm, šírka 100mm
  • Menovka môže byť farebná alebo čiernobiela
  • Menovka nesmie obsahovať podpis ani osobný znak autora
  • Výsledné dielo nahrajte kamkoľvek na internet (napr. www.tinypic.com) alebo priložte ako prílohu k vášmu príspevku.
  • Nezabudnite, že v jednoduchosti je krása. Menovky nebudeme hodnotiť podľa zložitosti ich prevedenia, ale podľa celkového dojmu, takže platí, že menej je niekedy viac.

Pokyny

  • Tuto založte svoje vlastné vlákno (tému) a ako jej názov napíšte prezývku, pod ktorou súťažíte.
  • Do súťaže budú zaradené všetky menovky, ktoré splnia zadanie.
  • Za súťažné sa považujú všetky práce, ktoré budú umiestnené v prvom príspevku témy (takže ich môže byť aj viac).

Trvanie súťaže

Súťaž trvá až do 30.4. 2015

Súťaž prebieha zároveň i na českom West fóre a takisto aj na českom a slovenskom fóre Divokých Kmeňov. Prvé tri víťazné diela z každého herného fóra postúpia do "Veľkého finále", kde potom administrátori jednotlivých hier vyberú jedného víťaza, ktorý bude podľa nich najlepší. Ten potom získa ešte bonus v hodnote 1000 PB (v prípade, že bude víťaz z hry The West, odmena bude prepočítaná na zlaté nuggety).

Je zakázané zúčastniť sa s rovnakým dielom na viacerých herných fórach!


Odmeny pre víťazov

1. miesto - 1000 zlatých nuggetov

2. miesto - 750 zlatých nuggetov

3. miesto - 500 zlatých nuggetov




O súťaži môžete diskutovať tuto: Diskusia k súťaži
- info o zraze

Tešíme sa na vaše výtvory! :)

Váš West Tím
 

DeletedUser5958

Hosť
Riva

Takže podľa výsledkov ankety, a aj môjho názoru označujem "black verziu" za súťažnú. V prípade, že by mohli byť všetky 3 verzie súťažné, tak by som nebola proti ;)
ďakujem


- Skratky DK - divoké kmene a TW - The-West + krátky popis akcie a dátum (môže slúžiť ako spomienkový predmet z akcie... pri najhoršom ako záložka do kníh, ktoré aj tak nikto nečíta :p česť výnimkam)
poradte čo ďalej...
:ocikru:

yellow verzia


black verzia


a verzia bez textu:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa najkrajšie, čo tu kedy bolo spravené.
 

DeletedUser5958

Hosť
Ešte som premýšľala či by slovenská vlajka resp. ten znak nebolo dobré dať na pravo od trenčianskeho hradu... mohlo by to však evokovať pocit súperenia kedže by boli oproti sebe... teraz sú spolu ako sa na bratov sluší a patrí...tak ale neviem mno vy povedzte ;)
 

DeletedUser3585

Hosť
Prešiel som si všetky fóra a zatiaľ je táto najlepšia :) ...ak budem stíhať spravím ti konkurenciu :D :pif paf
 

Deleted User - 4

Hosť
Je to pekné, len tá česká vlajka je podľa mňa málo vidno.
 

DeletedUser5958

Hosť
Dakujem za pochvaly ale viac by mi pomohli Vaše pripomienky ;) ako napr. od "L" českú vlajku zviditeľním teda ;)
 

DeletedUser5958

Hosť
*zmeny*
- vlajky oproti sebe
- vycentrovaný T hrad na stred
- vycentrovaný priestor pre meno hráča a zmena farby a hrúbky podčiarknutia
- Skratky DK - divoké kmene a TW - The-West + krátky popis akcie a dátum (môže slúžiť ako spomienkový predmet z akcie... pri najhoršom ako záložka do kníh, ktoré aj tak nikto nečíta :p česť výnimkam


poradte čo ďalej...
;)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore