Súťaž

DeletedUser

Hosť
Neviem či sa nejaká plánuje. Na toto ti bde vedieť odpovedať jedine Linteo alebo nejaký mod.
 

DeletedUser7779

Hosť
Asi bude tá vianočná súťaž, viete, tie obrázky, čo aj minulé Vianoce.
 

DeletedUser

Hosť
Ako so povedal, na to ti vie odpovedať iba nejaký z moderátorov.
 

DeletedUser

Hosť
jj

A nevie niekto či sa neplánuje nejaké stretko hráčov?
 

DeletedUser

Hosť
Neviem ale myslím že češi robia a tak chcem vedieť či sa aj u nás neplánuje nejaké.
 

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

je mi to ozaj veľmi ľúto, ale musím Vám oznámiť smutnú správu, rozhodol som sa plánované stretnutie zrušiť kvôli rôznym fyzickým vyhrážkam zo strany pár hráčov pochádzajúcich z Trnavy.

Bohužiaľ nemôžem si dovoliť riskovať bezpečnosť Vás hráčov alebo dobrovoľníkov v Teame, zraz by mal byť o zábave a radosti z hry, chceli sme sa s Vami stretnúť, tešili sme sa Vy aj my, tešili sme sa, že spoznáme nových ľudí, že aj Vy spoznáte nás osobne a nemal byť o tom, že tam chce prísť nejaký agresívny blázon so svojou bandou, ktorý bol zablokovaný za podvádzanie a začne tam robiť zlé veci.

Je to ozaj smutné a veľká škoda, Trnava je pekné mesto a nemôže za to, že sa tam nachádzajú aj takíto ľudia, ktorí jej robia hanbu.

Zraz v Trnave je teda zrušený, mrzí ma to a v budúcnosti už neplánujeme žiadne ďalšie stretnutia z uvedeného dôvodu.

S pozdravom,
Linteo
Na základe týchto skutočností sa zrazy konať nebudú. Aspoň nie tie oficiálne.
 

DeletedUser5708

Hosť
Chcem ale pripomenúť, že nikto nebráni obyčajným hráčom zorganizovať súťaž o peniaze, vzácne premety alebo neggety. Avšak všetko by ste to platili zo svojho...
 
Hore