Súťaže (každý za svoju krajinu)

  • Zakladateľ témy DeletedUser6016
  • Vytvorené

Páči sa Vám návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    23
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6016

Hosť
Nápad som "zrušil".
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Je to veľmi dobrý nápad, ale bude s tým ďalšia robota, ktorá, pochybujem že sa bude chcieť robiť Linteovi.. A prečo by cena mala byť nuggety, keď v DK sú Prémiové body (alebo niečo také..). Je to len moje hodnotenie... ;)
 

DeletedUser6016

Hosť
Je to veľmi dobrý nápad, ale bude s tým ďalšia robota, ktorá, pochybujem že sa bude chcieť robiť Linteovi.. A prečo by cena mala byť nuggety, keď v DK sú Prémiové body (alebo niečo také..). Je to len moje hodnotenie... ;)

Na TW nuggety, na DK Prémiové Body, na Grepolise Zlatky, na FoE Diamanty....
Chceš na west PB? :eezmurk::odJackNoface::--)
(Prémiové Body = nuggety)
A to si myslíš, že Linteo sa zatopil? Jedna anketa ho nezabije, všetko ostatné je na Developeroch...:p
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja by som niečo také bral, ešte nikdy som nevyhral súťaž, a keby som mal šťastie, a vyhral by som ju, tak to by bola pecka, no pochybujem že by som to vyhral :D, ale skúsiť by som to mohol. ;)
Čiže u mňa áno. :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Nápad sám o sebe sa mi páči, ale mám jednu otázku...

"2. TW team, by si vybral 20 ľudí. Linteo by založil tému s anketou, do ktorej by dal mená tých 20 ľudí. Hlasovanie by bolo verjné (aby sa vedelo, či niekto nehlasoval za seba)."

Podľa akého kľúča by sa vyberalo týchto 20 ľudí?
 

DeletedUser9056

Hosť
Dobrá otázka, no myslím, že to bude náhodné vyberanie (ako to bolo na začiatku nového sveta C. s tými truhlicami). :)
 

DeletedUser6016

Hosť
Buď podľa náhodného generátora (toho Linteovho slávneho :D) alebo podľa skúsenosti....:p

Alebo podľa výšky úplatku:indian
 

DeletedUser

Hosť
Sak podla minutych nugetov aby sa timy ostatnimi stihal :D
 

DeletedUser6016

Hosť
V ankete: "Radšej nehlasujem...", divné... (Hlasovať za "radšej nehlasujem").

images
 

Deleted User - 4

Hosť
A to si myslíš, že Linteo sa zatopil? Jedna anketa ho nezabije, všetko ostatné je na Developeroch...:p

Aká anketa, či "developeri"? A čo s tým mám ja spoločné?

Anketa nie je treba, nápad je to výborný, môžeš sa do toho pustiť, kľudne teda zabezpeč server, web stránku, oslov ostatné jazykové verzie a hlavne Innogames, vymysli, ako by to celé malo fungovať. Držím ti palce.
 

DeletedUser9056

Hosť
Hm, vyzerá to tak, že TW team nám s tým nepomôže (veď, aj tak to nie je ich práca ;) ), osloviť Inno, vysvetliť im nápad a urobiť web, by nebolo ťažké, ale urobiť, respektíve zabezpečiť server ?! :D To by som už ani ja nezvládol. :(
 

DeletedUser6016

Hosť
Aká anketa, či "developeri"? A čo s tým mám ja spoločné?

Anketa nie je treba, nápad je to výborný, môžeš sa do toho pustiť, kľudne teda zabezpeč server, web stránku, oslov ostatné jazykové verzie a hlavne Innogames, vymysli, ako by to celé malo fungovať. Držím ti palce.

Linteo, neviem či si si to ešte neuvedomil ale si tu "najvyšší".
Keď nevieš aká anketa a "developeri" tak si návrh prečítaj (konkrétne bod 2).
A k tej druhej časti tvojho príspevku: Zabezpeč web - myslíš si, že kvôli takémuto nápadu budem ja platiť hosting?.(Myslím, že na toto tu je Inno.)

Lock
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore