Salón California

DeletedUser

Hosť
aloko, mne možeš tiež poslať, som nonstop broke jak z Príbehu jednej bandy.
 
Akurát vidím že je taká úloha že Deň nezávislosti . Keď mám akurát vtedy narodeniny 4.7. nedostanem nejaký bonus ? :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Určite nie. Iba že by si dostala taký darček, že splníš túto sériu a dostaneš ohňostrojovú raketu, a ešte asi niečo. (Neviem presne čo sa tam dá ešte dostať. :DD)
 

DeletedUser

Hosť
Tak na Californií sa nám pomaly rysujú duely do podoby, v ktorej by mali byť. Kiežby to tak bolo aj s bojmi. -.-
 

DeletedUser

Hosť
vymena

idem vymenit s hracom pinto120 opasok alla swarengena dam mu zan falosnu zlatku a allenov pepperbox
 

DeletedUser

Hosť
infecak na tvojom mieste to vymažem lebo na to nikto nebude písať a admin ti to aj tak vymaže
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som chcel poďakovať za to čo ste pre nás spravili Linteo.... Nebolo Vašou povinnosťou niečo takéto vymýšľať, ale bol to Váš čas a námaha, ktorú ste do toho vložili aby ste niečo takéto vymysleli a ja sa Vám chcem ešte raz poďakovať...
 

DeletedUser

Hosť
Pravda je, že duely na cali sú o ničom.. a to kvôli tomu, že dueluje veľmi málo hráčov.. bohužial veľa šikovných duelantov je mimo duelového buildu.. dúfam, že sa to ešte oživí
 

DeletedUser

Hosť
presne a tí čo duelujú vyspávajú po hoteloch,však doníku? :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som z tých čo vyspávajú v hoteloch.. ty tak kecáš..
 

DeletedUser11185

Hosť
Zdravím chcem sa spýtať. Neviete prečo nemám migračné tlačítko v nastaveniach? Všetky podmienky splnam.
 
Hore