Sauna

Ako hodnotíte tento nápad

  • Dobrý nápad

    Hlasy: 3 5,8%
  • V pohode

    Hlasy: 3 5,8%
  • Nechápem

    Hlasy: 1 1,9%
  • Na nič

    Hlasy: 45 86,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    52
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte napadlo ma len tak že do iest by sa dala postaviť sauna. Dalo by sa do nej ísť a napríklad za pár minút nabrať nejaké tie body zdravia a energie navyše. Je to podľa mňa dobré keď potrebujem iba zobár bodov energie alebo potrebuem zdravie, ale nemám čas na spánok v hoteli na 8 hodín. Mohlo by byť viacero úrovní sauny a podľa toho by ste mali viac a viac za každý odpočinok bodov zdravia a energie. Prosím vyjadrite sa.:)
 

DeletedUser

Hosť
Ako, nápad to nemusí byť až tak zlý, ale sauna na divokom západe? :eezmurk: :eezmurk: Myslím že by to bola veľká zbytočnosť, hotel stačí...
 

DeletedUser7474

Hosť
??...???

Tak ked chceš energiu kúp si niečo od polneho kuchara alebo zivot sa da tiez kupit tak nechapem naco chceš saunu zase by sa znizila hodnota profesií
 

DeletedUser5844

Hosť
Veď môžeš použiť Marcipánový zemiak, Perníček, Čokoládovú sušienku alebo niečo z poľného kuchára. Stačí hotel.
 

DeletedUser

Hosť
Myslím že toto je sprostosť, už tu boli takéto návrhi toto nieje Sims :) ani žiadna novodobá hra ! toto je Divoký Západ nie 21 storočie !:ehmehm:
 

DeletedUser7779

Hosť
Ahojte napadlo ma len tak že do iest by sa dala postaviť sauna. Dalo by sa do nej ísť a napríklad za pár minút nabrať nejaké tie body zdravia a energie navyše. Je to podľa mňa dobré keď potrebujem iba zobár bodov energie alebo potrebuem zdravie, ale nemám čas na spánok v hoteli na 8 hodín. Mohlo by byť viacero úrovní sauny a podľa toho by ste mali viac a viac za každý odpočinok bodov zdravia a energie. Prosím vyjadrite sa.:)

Ja som za "NIE".
 

DeletedUser7176

Hosť
Ahojte napadlo ma len tak že do iest by sa dala postaviť sauna. Dalo by sa do nej ísť a napríklad za pár minút nabrať nejaké tie body zdravia a energie navyše. Je to podľa mňa dobré keď potrebujem iba zobár bodov energie alebo potrebuem zdravie, ale nemám čas na spánok v hoteli na 8 hodín. Mohlo by byť viacero úrovní sauny a podľa toho by ste mali viac a viac za každý odpočinok bodov zdravia a energie. Prosím vyjadrite sa.:)

Tak za prvé sauna na divokom západe? TO ROZHODNE NIE!
A za druhé: Ak sa chceš vyspať za kratšiu dobu ako 8 hodín tak sa choď vyspať do pevnosti tam je spánok na 6 hodín
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte napadlo ma len tak že do iest by sa dala postaviť sauna. Dalo by sa do nej ísť a napríklad za pár minút nabrať nejaké tie body zdravia a energie navyše. Je to podľa mňa dobré keď potrebujem iba zobár bodov energie alebo potrebuem zdravie, ale nemám čas na spánok v hoteli na 8 hodín. Mohlo by byť viacero úrovní sauny a podľa toho by ste mali viac a viac za každý odpočinok bodov zdravia a energie. Prosím vyjadrite sa.:)

PREMIUM :) vývojári to takto šikovne vymysleli. ked nechceš platiť, počkaj si. je to ako ulož to či ine servery na stahovanie... :)
 

DeletedUser

Hosť
:D nechápem tých 6 ľudí čo dali Dobrý Nápad a Vpohode :D to už je len inteligencia...asi budem opakovať čo povedali ostatný ale aj ja chcem k tejto téme vyjadriť´-A.sauna a na divokom západe? :omg:
-B hotel a kasárne bohato stačia :eezmurk:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore