Sedmospáč

DeletedUser4451

Hosť
Ja som tiez rozmyslal, podla mna je to nieco, ako keby si sa modlil ale v skutocnosti sa nemodlis :D takze za modlenie je zrejme nejaky neznamy bonus ktory inno nechcu prezradit a ked mas na sebe full sedmospaca tak to zrejme plati tak, ako keby si sa stale modlil :D
 

DeletedUser

Hosť
Ked je to tak ako hovoris tak budem mat zachvilu medailu biskup :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Ale to nema vplyv na medaile :D Opravim sa, nie ako keby si sa stale modlil, ale ako keby si bol stale pomodleny pokial mas na sebe full set, uz chapes ? Proste ked si das full set tak ako keby si sa pomodlil raz ale nezapocita sa ti to modlenie na ziskanie medaile a budes pomodleni stale az pokym nedas nejaku vec zo sedmospaca dole :D
Myslim ze nejako takto to je
 

DeletedUser

Hosť
mám celeho sedmospáča a nachádzam omnoho viac veci ako ked som ho nemal :)
 

DeletedUser4451

Hosť
jak ze nachadzas viac veci? ked si v tom obleceny?

jj lebo ked mas full sedmospaca tak tam mas +1 Praying takze ako keby si v tom bol pomodleni stale ked to mas na sebe.
Ma to len jednu velku nevyhodu. Kedze to mas na sebe nemozes si dat ine veci ako napr. gentlemanov set pre prace a tak tych prac mas malo a nemas tak prilis velku rozptylku ceny najdenych predmetov
 

DeletedUser

Hosť
no jo lenze bez oblecenia dokazem na vykradani ziskat 1500 dolarovy predmet a s oblecenim 3000 ... cize aj ked najdes viac ale lacnejsie nie? :kukam:
 

DeletedUser

Hosť
Ak si 80 lvl a mas dajem tomu bez oblecka (nahrdelnik nepocitam) na prepradavani dostavnikou 100 PB tak to je velmi uzitocne.

/// Dneska som si nasadil talizman a našiel som 2 veci na 2x zadanie prace a boli pri hornej hranici naleznosti.
 

DeletedUser

Hosť
no ja som tam 99 a v sedmospáčskom sete mám pri prepadávaní dostavníkov 174 PB :) čiže mi to až tak moc nevadí ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
A smiem sa spytat, ake rozhranie tam mas nakupnej ceny mozneho najdeneho predmetu (Myslim to 1500 - 3000 $ a tak) ?? + dopis ci mas premium na tu cenu aj
 

DeletedUser

Hosť
bez PU
1269 $-3809 $ - v sedmospáčovi
1435 $-4308 $ - v gentlemanovi

s PU je to suma x 1.5
 

DeletedUser4060

Hosť
medvedik-vykradanie hrobov
nocnik-preprava municie
kosela-sirenie viery
ciapka-preprava municie
 

DeletedUser

Hosť
neviem ci sa to uz niekde riesilo... ale chcel by som vediet ako funguje modlenie v plnej sedmospacskej suprave... jedno modlenie dostanete za hodinu ked mate supravu na sebe? alebo po celom spani? alebo ako...
diky za odpoved
 
Hore