Set Bandita

Paci sa vam tento set?


  • Celkový počet hlasujúcich
    25
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte, takze asi sa nam tu s tymto napadom roztrhlo vrece, ale pridam aj ja svoj :) V podstate ide o ste zamerany na tie "lepsie" prace. Nieco mi tam stale nesedi, takze ak by ste mali navrh na nejaku zmeny, napiste to sem, rad uvitam vsetky navrhy. Takze k samotnemu setu:

Set Bandita

bandita.jpg


Veci zo setu:

Náhrdelník: Čierna šatka (+2 zručnosť, +2 charizma, +13 zručnosť v prstoch, +12 vystupovanie)

Pokrývka hlavy: Čierny kožený klobúk (+2 charizma, +12 reflexy, +11 zaobchádzanie so zvieratami, +10 opravovanie)

Topánky: Čierne čižmy (+2 zručnosť, +2 charizma, +12 taktika, +11 strieľanie) [pozn. tu rozmyslam este pripadne o ciernych topankach s ostrohami alebo o hnedych topankach s ostrohami, vyjadrite sa vy, co by bolo podla vas lepsie :)]

Oblečenie: Hnedý plášť (+13 strieľanie, +13 taktika, +13 jazda na koni, +12 body zdravia)

Produkt: Maska (dá sa nájsť pri práci Lovec Odmien, nákupná cena 500$, predajná cena 250$, šanca na nájdenie: 5%) [pozn. aj tu rozmyslam este o Vreci s peniazmi, no da sa tazko najst (1% ci 2%, neviem presne) a aj praca ma dost vysoke PB, vyjadrite sa aj tu :)]

Kôň: Arab (+125% rýchlosť) [pripadne hocijaky iny kon :D]

Bonusy setu:

Bonusy s 2 predmetmi:

+1 zručnosť
+1 charizma

Bonusy s 3 predmetmi:

+2 zručnosť
+2 charizma
+40 PB do práce Okrádanie ľudí

Bonusy so 4 predmetmi:

+3 zručnosť
+3 charizma
+5 nástraha pascí
+40 PB do práce Okrádanie ľudí
+50 PB do práce Lovec odmien

Bonusy s 5 predmetmi:

+4 zručnosť
+4 charizma
+10 nástraha pascí
+10 taktika
+40 PB do práce Okrádanie ľudí
+50 PB do práce Lovec odmien
+60 PB do práce Prepadávanie dostavníkov

Bonusy so 6 predmetmi:

+5 zručnosť
+5 charizma
+15 nástraha pascí
+15 taktika
+15 vodcovstvo
+40 PB do práce Okrádanie ľudí
+50 PB do práce Lovec odmien
+60 PB do práce Prepadávanie dostavníkov
+70 PB do práce Prepadnutie vlaku

Takze, to by bolo vsetko, ak mate nejake pripomienky alebo vylepsenia, napiste ich sem, lebo v dost veciach som este nie celkom isty... Takisto ak by niekto mal lepsie rozvrhnute bonusy, napiste to sem... Vdaka. :)
 

DeletedUser

Hosť
ja viem, ale kazdy moze dat svoj navrh :) chcel by som pocut vase normalne nazory a ie ze to tu uz bolo, to uz vie asi kazdy... chcel by som tu len prispevky typu preco sa mi to nepaci a co by som na tom vylepsil... zbytocneho sapmu sa zdrzte prosim...
 

DeletedUser198

Hosť
takže ide kritika :D v podtate to je dobré,len cena toho celého setu my príde nízka,keď si to tak vezmeš,lebo porozdával si do prác hojne bodov. ináč pekný návrh :ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
ja viem, preto som tam je ta maska, ked si to tak vezmes, rapcu lovec odmien dsiahnes az vo vyssich leveloch (50+) a maska sa celkovo tazko halda (5%)...
a rozmyslal som este, ze namiesto masky by som tam dal ten lup, hlada sa tazsie ako maska (1%) a prepad vlaku tak skoro nedostanes... to by tu nizku cenu vyvazilo...
 

DeletedUser198

Hosť
určite nie,veď už samotnú prácu je ťažké dosiahnuť,nemeň to nechaj masku ;) tá je dobrá
 

DeletedUser

Hosť
alebo by som mohol namiesto araba quarter horsa, tym by sa dvihla cena, no ibaze quartera pouziva kazdy a ja som chcel, aby aj ine kone v hre mali nejaky zmysel :)
 

DeletedUser159

Hosť
Myslím že tá maska nie vrece peňazí :D a dal by som tam skôr čierny plášť aby bolo všetko čierne :D
 

DeletedUser

Hosť
Myslím že tá maska nie vrece peňazí :D a dal by som tam skôr čierny plášť aby bolo všetko čierne :D

ibaze ked si to vezmes, cierny plast pridava 2 zrucnost a 2 charizmu... a full set bonus mas 5 zrucnost 5 charizmu, satka 2 zrucnost 2 charizma, cizmy 2 zrucnost 2 charizma a klobuk 2 charizma... takze ked si to vezmes, full set ti dava bonus 9 zrucnost a 11 charizma... 11 zrucnost a 13 charizma by bolo uz trosku vela si myslim :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore