set na duel

DeletedUser

Hosť
ktorý set je na duel lepší? mastičkársky , indiánsky alebo tanečnícky?
 

DeletedUser

Hosť
vážne on? ale zas tanecnicky je + 120 vsetky ulohy ked je celí no tak ale ako povíeš
BUDIŠ mastičkár
 

DeletedUser

Hosť
Ak nepotrebuješ set pre iné dôvody, tak na duel sety nie sú najšťastnejším riešením. Záleží na tom, na koho sa chystáš útočiť a aj na tom, či útočíš s ručnou, alebo strelnou zbraňou. Každopádne, radšej používaj normálne predmety, ako sa špecializovať na sety.
 

DeletedUser

Hosť
len vies ja chcem robiť pracu mastičkára a chcem mat dueli so strelnou a teda napis mi co je dobre na dueli,prace,boje o evnost nejake oblecenie aj s opaskom a nohavicami
 

DeletedUser

Hosť
No ide tu o to, či používaš strelné zbrane či chladné a či si zastrašovač, či odolávač. Pre strelného zastrašovača je asi najlepšie Drahý plátený klobúk, Kosa smrtky, Čierny plášť, Hnedý nábojový opasok (pre menšie úrovne), Hnedé džínsy / Drahé vojenské nohavice (pre menšie úrovne), Hnedé čižmy, Čierna šatka / Čierna stuha a Ohňostrojová raketa.
 

DeletedUser

Hosť
joynt diki nieco taketo som chcel ale ten mastickar trosku ma hneva ze mi chýba este 131 PB no nic a aku mi odporúčaš zbraň? platí to pre vojak lvl 59
/edit kosa smrtki sa kedi dostáva? alebo namiesto nej porad nieco ine
 

DeletedUser

Hosť
záleží či ideš cez strieľanie či cez silu úderu

kosu smrtky získaš za splnenie úlohy Halloween
 

DeletedUser

Hosť
ja idem cez strielanie
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ten deringer to je duelova ze? no ale kde ziskat ja som nejaky zbrzdeny :D
 

DeletedUser

Hosť
ale mne sa zdá že som to už predal tu zbraň a naviše ja som lvl !59!
 
Hore