Skúsenosti z duelu

DeletedUser6273

Hosť
Duelové skúsenosti

HM

Ako rátam, tak rátam, mal by som mať cez 2K duelových skúsenosti

SK Ari:
[report=35049731afbb33bf7b]Duel: cvero vs. pobr74 [/report]

EIWryQI.png


Alebo sa niečo zmenilo ?

Alebo zimné veci pridávajú skúsenosti z duelov, ale duelové skúsenosti nepridáva ?

Je to nejaké divné :(.

HM
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Ako som už odpísal v tickete: Je to teda tak, že tá súprava pridá +15% k normálnym skúsenostiam získaným z duelov, ale nie k duelovým skúsenostiam, čo sú teda dve rozdielne veci.

Takže oznámenie a získané skúsenosti sú v poriadku.

Ak má niekto nejaký návrh ako to info o bonuse súpravy v zimne súprave upraviť tak, aby to bolo každému jasné, tak kľudne napíšte.
 

DeletedUser6273

Hosť
ďakujem za info

Skôr Linteo, nebolo by možné upraviť to tak, aby tá súprava pridávala aj duelové skúsenosti ?

Zisk skúsenosti predsa každého poteší. A vyslovene duelanti by boli iba radi :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako návrh to môžem poslať ďalej, ale úprimne pochybujem, že sa to upraví. Keď to nie je pokazené..
 

DeletedUser6273

Hosť
Škoda no :( hlavne že bežné skúsenosti pridáva :) duelový rebríček pre mňa osobne aj tak nieje až taký podstatný .

Ale za pokus nič nedáš :) ak by to schválili, bolo by to iba +. Dueluje sa dosť a 15 %, rewp. dokonca 30 % je pekná motivácia.
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je to takto dokonca lepšie, lebo duelanti väčšinou duelujú pre skúsenosti, k tým +15% dostanú, takže fajn, navyše, ak máš vysokú duelovú úroveň, tak tých 15% k duelovým skúsenostiam by ti bolo len na škodu, lebo by si si skôr zvýšil duelovú úroveň a dostával tým pádom aj menej skúseností.
 

DeletedUser6508

Hosť
Ahoj, má ešte niekto taký problém ako ja? Oznámenie o dueli mám čisté - bez textu, iné oznámenia a telegramy sú v pohode.
Upravím, nejde animovaný náhľad.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore