Sklad

Súhlasíte z návrhom?

  • Áno

    Hlasy: 19 82,6%
  • Nie

    Hlasy: 4 17,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    23
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jednoduché-vývojári chcú zaviesť limitované batohy a tí čo majú inventár s predajnou cenou 250 000$ asi tie kupované veci nebudú chcieť predať (ako napr. ja :--)). Budova by bola niekde v meste (ešte porozmýšľam kde) a tvar by mala ako v pevnosti. Myslím si, že kapacita na úrovni 10 by stačila na 75 vecí (aj hromád produktov).
Budova má max. 10 lvl, stav. body: level*200 bodov

Prípadné pripomienky apod. napíšte :).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pekný nápad lenže by som tam zmenil že bolo by to tak že nie max vecí ale max. nakupných vecí napr. max. 9.500 tak jeden drahý plášť
 

DeletedUser

Hosť
koľko by to malo lvl. , koľko stav. bodov. atď. nápad nie je zlý ale neprepracovaný
 

DeletedUser521

Hosť
koľko by to malo lvl. , koľko stav. bodov. atď. nápad nie je zlý ale neprepracovaný

keďže chcú spraviť neobmedzené levely budov, tak asi maximum. stavebné body písať hráči nemusia. aj tak si ich developeri zmenia. a prepracovať to máme asi my
 

DeletedUser

Hosť
keďže chcú spraviť neobmedzené levely budov, tak asi maximum. stavebné body písať hráči nemusia. aj tak si ich developeri zmenia. a prepracovať to máme asi my

Ak hráč chce, aby sa jeho nápad ujal, musí ho prepracovať ako najlepšie to vie. Nie je od veci doplniť ho obrázkami. Síce si vývojári môžu návrh pozmeniť, ale aby sa k nim nápad dostal, musí byť dokonale premyslený. Musí sa myslieť na každý detail. To ja však v tomto nápade ešte nevidím. Verím, že sa to zmení...
 

DeletedUser

Hosť
To som napísala za 3 minúty :/ zajtra budem mať čas tak to trocha pozmením :)
 

DeletedUser198

Hosť
[SPOIL]
iqc4uo.png
[/SPOIL]
tu mas obrazok..aby sa to simonkovi pozdavalo :D
 

DeletedUser

Hosť
hmm... podľa mňa by to aj mohlo byť len ten sklad sa mi zdá byť moc malý :/
 

DeletedUser198

Hosť
malý? podľa mňa je dobrý no pozri sa lepšie....keď otvoríš mesto tak vidíš hotel veľký aj banku a radnica je menšia sklad je tzv.až "za mestom"takže preto to vyzerá byť menšie
 

DeletedUser198

Hosť
:ehmehm: nemám rád tie ženské zapletance.....dobre je stredný a basta :)
 

DeletedUser

Hosť
dobry napad...dal som ano, a nemam k tom asi viac co dodat... :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore