Slovnaft Extraliga

Komu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    58
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Prečo nemám rád slovan? Lebo si myslí že nie je nad neho, a je celý skorumpovaný od trénera až po upratovačku.
 

DeletedUser

Hosť
presne seckych podplacaju a nehovorte ze nie alebo ti superi len tak pustaju zapasy ? no to tazko...
 

DeletedUser

Hosť
Cital som si knizku kde bolo o Slovane [ci uz futbal alebo hokej] napisane ze je to najvacsia pracka v blave ale teraz inak:
Snad vsetci vedia [pravdepodobne okrem Blavakov] ze Slovan je schopny podplatit aj pocasie ak je to mozne...
Nieco co piskal rozhodca bolo fakt zarazajuce a nakoniec ako chcete byt majstry ked si neviete ani branku poriadne namontovat? :D
 

DeletedUser

Hosť
kedy to bolo pred 2 rokmy na starej dobrej arene slovan proti trencinu to ked si kuknete tie apasi tak potom mi povedzte ze sme mi podplacali. A povedz co vsetko sa ti zdalo proti kosiciam zle piskane a potom si to mozme porovnat a podla mna tam nebude toho viac ako to kosicke podrazanie sak kazdu druhu minutu sa tam pod nohy ta hokejka nejako nenapadne zasunula.
A ako sme sa daredewilom bavili nikto nevie co sa tam deje bud podplacaju vsetci alebo nikto.
a to s tim pustanim zapasov no nepustaju ich naschval ale prehravaju lebo slovan je lepsi:happy1:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mno vy ste tiez boli "anjeli"...Prask hokejka do ksichtu,rozhodca nic...
A ak je slovan lepsi preco mi sme vyhrali titul 2x za sebou a vy ste minuly rok neboli ani vo finale?
 

DeletedUser

Hosť
asi preto lebo sme predtim mi vyhrali 2x za sebou titul napriklad a ja som nespomenul ze sme anjelici ja som len spomenul ze sme nemali viacej neodpiskanych ako kosice
 

DeletedUser

Hosť
Nitra! vždy len Nitra
logoHKnove.jpg
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore