Slovnaft Extraliga

Komu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    58
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
vy ste strasne nechapavky dnesni zapas kosice hrali lepsie kosice sa hadzu do striel uz druhy zapas rovnako ako paju rychli protiutok po strane a ked sa rozbehnu tak ich nezastavia a strelia z boku slovan prihrava po mantineloch to si uz vsimne aj taky debilny trener jak sa :D slovan potrebuje viac nez len hracov slovan potrebuje trenera lebo ten si ma vsimnut ked sa nieco ubera zzle zobrat oddychovy ale staviana ne. Ked uz odtial vyhodili cigera aspon dakoho normalneho mohli zobrat. Pocas cigera alebo milosa rihu ci jak sa pise :) mali pred play off nieco viac nez len peniaze mali srdce belase srdce ktore dnesni slovan stratil pavlas,kapus,lazo,sersen,ciger a este neviem kto iny to bolo ked sme mi davali rychle odpovede na goli. A zaujim ma ci je tu niekto z ultra fans kosic lebo nic v zlom (dufam ze sa nikto neurazi je to v zapale hokeja) ale ked na vas na kosice kricia ze ste ciganske mesto a vy zacnete dakovat to som si myslel ze ste dosli z ustavu.
dneska som ziskal len blato na teniskach a poznatok ze to vyhrame vonku:D ne?
 

DeletedUser177

Hosť
Ja nemôžem byť vo Fans lebo ten je až od 17 a to ma štve :D
 

DeletedUser

Hosť
vy ste strasne nechapavky dnesni zapas kosice hrali lepsie kosice sa hadzu do striel uz druhy zapas rovnako ako paju rychli protiutok po strane a ked sa rozbehnu tak ich nezastavia a strelia z boku slovan prihrava po mantineloch to si uz vsimne aj taky debilny trener jak sa :D slovan potrebuje viac nez len hracov slovan potrebuje trenera lebo ten si ma vsimnut ked sa nieco ubera zzle zobrat oddychovy ale staviana ne. Ked uz odtial vyhodili cigera aspon dakoho normalneho mohli zobrat. Pocas cigera alebo milosa rihu ci jak sa pise :) mali pred play off nieco viac nez len peniaze mali srdce belase srdce ktore dnesni slovan stratil pavlas,kapus,lazo,sersen,ciger a este neviem kto iny to bolo ked sme mi davali rychle odpovede na goli. A zaujim ma ci je tu niekto z ultra fans kosic lebo nic v zlom (dufam ze sa nikto neurazi je to v zapale hokeja) ale ked na vas na kosice kricia ze ste ciganske mesto a vy zacnete dakovat to som si myslel ze ste dosli z ustavu.
dneska som ziskal len blato na teniskach a poznatok ze to vyhrame vonku:D ne?
Oni dakovali hokejistom...Ked sa vasi fans spravaju sprosto,naco by sme to mali robit aj my?My nepodpalujeme tribuny a nevytrhavame stolicky ;)
A si mi nejak strasny optimista :)
 

DeletedUser

Hosť
1. ja netrham stolicky ani nikto s fans hokejy 2. za co by im dakovali v 10.minute prvej tretiny ked sme boli lepsi 3. neznasam pesimistov v hokeji a tak ako kazdy spravny fanusik fandil slovanu aj za stavu 6:3 tak aj ja fandim slovanu vzdy. A to uz vies ked Nitransky hraci hovorili pred play off so slovanom ze "sme radi ze sme tu ale nebudem si trufat hovorit ze budeme majstry lebo to uz vydim jak sa nam to vypomsti" to co je toto za pristup sak to sa nedivim ze nevihrali a ak sa ti zda ze som moc optimista tak sa zamisli co si za fanusika. Kazdy fanusik by mal fandit aj v najhorsom ne? :D

a nema niekto video ked Kapus sa hral na rozhodcu to co si dal dres cez hlavu?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ešte môže to Slovan obrátiť ale podľa mňa to už neobráti:p
 

DeletedUser

Hosť
kto vie ci sa ti nebudem takto smiat o take 4 zapasi a ja sa viem uz inak smiat
 

DeletedUser

Hosť
Boli ste lepsi a preto sme vyhravali mi :D
To sa pamatam jak Dome povedal:
Boli sme cely zapas lepsim tymom
Pre informaciu,prehrali ste 7:3 :D
Ide,rozobrali sme vas ,boli ste nervozny a preto ste prehrali....
 

DeletedUser

Hosť
hraci mozno boli nervozni no divaci nie ano rozobrali ste a ak si si nevsimol ja som to nepopieral nas trener mal nieco zmenite neviem jak sa vola ten vas capitan no sam po prvom zapase povedal ze vtedy vyhrali no nabuduce to bude nieco uplne ine lebo slovan bude mat novu taktiki. No jasne ale co by ste chcel od stavianu a ako tu uz bolo spomenute len hrat lepsie nestaci musis mat aj stastie a dufam ze toto si uz precitas cele a porozumies :p
a ak mate nieco s ohnom http://vernislovanu.sk/index.php?id=809
a ak si stale myslite ze verni su blbci tu matehttp://vernislovanu.sk/kodex.php
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja si myslím, že už Slovan vyhrá iba jeden zápas v Steel Aréne a v Bratislave ďalší, bude 3:2 pre Košice a pôjde sa do Košíc....
 

DeletedUser

Hosť
ba:ke 1:0
s14.gif
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tu to mate:p:p:p:p

musim povedat ze 1.2.tretina sme boli lepsi 3. kolisavo predlzenie hrozne najazdy uzasne:D

ale klobud dole pred brankarom uzasne vykrival spodny priestor a to co dnes vychytal to som este v extralige nevidel;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak si bol asi slepi !!! minuli rok hudacek vychytal pallfiho 3 krat ))!!! ten rybar mal svoj den . no dnes budeme mat uz mecboll
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore