Staviteľský turnaj

DeletedUser9056

Hosť
Milí hráči, pripravil som si pre vás ďalšiu zaujímavú súťaž. Tentoraz sa bude týkať len nového svetu Delaware. :)
2txj.png

Vyhradzujem si právo počas súťaže na akékoľvek zmeny, či dokonca úplne ukončenie súťaže bez udania dôvodu.


O čo ide:
Rôzne tímy budú súťažiť o čo najväčší počet vystavaných mestských bodov v určenom časovom limite (začiatok svetu Delaware - 5.12. 2013; 23:59). Tím, ktorý postavý najviac mestských bodov za uvedený časový limit, turnaj vyhráva.

Pokyny:
  • Súťaž je len na svete Delaware.
  • Tím musí tvoriť minimálne 10 hráčov.
  • Každý tím musí mať vodcu tímu (odoslanie registrácie, oboznámenie v prípade nejakých informácií pre daný tím,...)
  • Správca každeho tímu mi bude musieť oznámiť, kde budú mesto stavať.
  • Názov mesta bude daní každému tímu po ukončení registrácie (Tím 1, Tím 2,... [Tím dostane názov včas, odpoveďou na registráciu]).
  • Pokiaľ bude v nejakom tíme v súťažnom meste neregistrovaný hráč, celý tím bude diskvalifikovaný z turnaja.
  • Počet tímov je neobmedzený.
  • Minimálny počet tímov, pre začiatok súťaže je 10.

Hlavná výhra:
$110000 do mestskej pokladnice
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pochybujem ze sa niekto prihlasy ked je hlavna cena taka smiesna :)
 

DeletedUser

Hosť
no ja nehovorim ze si zozenem 100k ale co som v time tak planujeme tych 100k urcite minut na stavbu za 2 tyzdne...aj to malo hovorim asi :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Dobre teda, pokúsim sa vybaviť aj nejakú inú odmenu, nejaké tie dlhopisy pre členov tímu, alebo niečo iné... :)
 

DeletedUser

Hosť
to by bolo ovela lepsie :) urcite by to aj ludi prilakalo k sutazi nech amju zaco tocit vo vianocnej tombole
 

DeletedUser

Hosť
Linteo podporil zatiaľ každú súťaž, takže určite podporí aj túto, len treba záujemcov asi...a keď už to mesto musíte stavať tak či tak, tak potom tých 110 000 je tiež niečo do pokladnice na novom svete....
 

DeletedUser

Hosť
Aspoň neaké Dlhopisy by sa hodili nech majú ludia motiváciu.. :)))
 

DeletedUser9056

Hosť
Linteo podporil zatiaľ každú súťaž, takže určite podporí aj túto, len treba záujemcov asi...a keď už to mesto musíte stavať tak či tak, tak potom tých 110 000 je tiež niečo do pokladnice na novom svete....

Vďaka za podporu Berry. :)

Aspoň neaké Dlhopisy by sa hodili nech majú ludia motiváciu.. :)))

Snažím sa vybaviť, čo sa dá, len akosi druhá strana neodpovedá. :neisty:
 

Deleted User - 4

Hosť
Ja by som súťaž rád podporil, ale kde sa skrýva tých 100 hráčov (ako si stanovil v podmienkach), nutných pre začiatok tejto súťaže?
 

DeletedUser9056

Hosť
No, bohužiaľ nikde. :( Asi budem musieť súťaž ukončiť. Počkám ešte dnes do 18:00, ak sa nikto neprihlásili, súťaž ruším.
 
Hore