Ste spokojny s hrou ? (the west)

Ste spokojny s hrou ?

  • Ked pridu nove nohavice opasky a spol tak ano

    Hlasy: 11 16,7%
  • Ano velmi :D

    Hlasy: 23 34,8%
  • Mohlo by to byt lepsie

    Hlasy: 19 28,8%
  • Nie [img]http://www.en.kolobok.us/smiles/standart/nea.gif[/img]

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nie .. kedysi to bolo ovela lepsie

    Hlasy: 13 19,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    66
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ste spokojny s hrou ? (the west)

Ja uz na pomysleni the west game alebo hra je mi na vracanie

Kludne si sem vyjadrujte svoje nazory, myslienky a pocity ... :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ty si fakt rura chlapik, takeho anketofila som este nevidel...

Hrajem na 2 svetoch, odklikavam prace a tak...

//Chlapik, moj pocit z teba vyjadrit nemozem :D:D:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
lol :-D kdyby jsme nebyli spokojený s hrou, tak ji nebudem hrát, ne? :D Já osobně s hrou jsem spokojená, baví mě a hraju ji tak, abych nechodila bezcíle z jedny strany mapy na druhou.. ale v klidu si zajdu na pevnost, splním úkol..
 

DeletedUser

Hosť
lol :-D kdyby jsme nebyli spokojený s hrou, tak ji nebudem hrát, ne? :D Já osobně s hrou jsem spokojená, baví mě a hraju ji tak, abych nechodila bezcíle z jedny strany mapy na druhou.. ale v klidu si zajdu na pevnost, splním úkol..

ale vies niekto to hraje od zaciatku ( napr já :D) a pozera jak sa to strasne zmenilo ...
 

DeletedUser

Hosť
K horsiemu...Storyline je nudna...Ziadne new q a writerry by sa mohli spamatat :)
 

DeletedUser

Hosť
nj, celkom ma to ešte baví ale mohlo by to byť aj lepšie...
Predsa to už hrám od januára 2009, tak ma to trocha prestalo baviť :D
 

DeletedUser

Hosť
mohlo by to byť lepšie vždy všetko môže byť lepšie
 

DeletedUser3950

Hosť
Tak toto je dilema...ide o to, že teraz je blbé to, že každý pozná návod na Deringer Belly Starrovej, Hernandov meč, zlatý kolt či šabľu...proste to nie je to čo kedysi(áno viem vyznie to blbo keďže to nehrám dlho, ale z pár príspevkov od legiend tejto hry som si dokázal predstaviť aké to bolo)
 

DeletedUser

Hosť
West už nestojí za nič dohrám všetký účty do konca a zabavujem to tu.
 

DeletedUser177

Hosť
Bola to väčšia sranda si myslím, keď som mal level 20 a dával som vlastnosti tak, aby som mal z každej na rovnako :D:D
 

DeletedUser

Hosť
mna by zaujimalo ako ten deringer dostat, mohol by mi niekto napisat navod??
 

DeletedUser

Hosť
Už to hrám len kvôli bojom. Asi zmažem účet, keď príde nová verzia. Ale nie, takú radosť Vám neurobím. :eezmurk:
 

DeletedUser5114

Hosť
Zo všetkých online hrier, ktoré som skúšala hrať, sa mi táto páči najviac. Trochu mi vadili pomerne nezáživné úlohy, ale odkedy si čítam len Požiadavky, tak mi to nevadí. :D A ešte mi asi vadí živelné duelovanie. Celkovo duelanti sú taký rozvratný živel, ktorý narúša pohodlné hranie menej agresívnym formám existencie. :D Možno by sa mohli duely nejako limitovať. Ale neviem ako. Sama som duelant a chcem si tiež niečo užiť.

A samozrejme, starých hráčov to už musí pekelne nudiť. Skôr alebo neskôr nastane stav, kedy budú všetky "tajné" úlohy známe každému. Proste ak nenastane progres, tak starí hráči nebudú mať motiváciu hrať. Otázne je, čo sa pre Inno oplatí viac? Udržať si starých hráčov vymýšľaním nových úloh a zvyšovaním max. možnej dosiahnutej úrovne, alebo stále tlačiť hru prostredníctvom online reklamy a získavať nových hráčov, ktorým sa bude aj starý príbeh zdať nový a neprebádaný.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore