Strašidelné mesto - súťaž

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Strašidelné mesto

ghosttown.jpg


Dni sa skracujú a noci predlžujú. Chlad nám oziaba uši. Vtedy je najlepšie sedieť doma, piť horúci čaj a čítať si strašidelné príbehy.

Preto sme si pre vás pripravili súťaž, v ktorej budete mať za úlohu napísať strašidelný príbeh o vašom meste alebo nakresliť, ako podľa vás vyzerá také strašidelné mesto na divokom západe. Môžete si vybrať jedno alebo druhé.


Pravidlá súťaže

- každý súťažiaci si môže zaloziť vlastnú tému, v tejto súťažnej sekcii
- súťažiť môžete iba s jedným príbehom alebo obrázkom
- rozsah je ľubovoľný, ale nech nie je príbeh príliš krátky
- musí to byť váš výtvor
- no a samozrejme, aby bol príbeh či obrázok aspoň trošku strašidelný


2vft.png


Ceny v podobe zlatých nuggetov budú udelené podľa účasti


Súťaž potrvá až do piatku 13.11, do 20:00.

Prajeme Vám príjemnú zábavu a veľa šťastia!

Pre súťaž platia Všeobecné pravidlá pre súťaže
 

Deleted User - 4

Hosť
Diskusia alebo otázky k súťaži

Priestor pre otázky alebo diskusiu k súťaži
 

DeletedUser11151

Hosť
ja chcem vedieť ako sa zapojim

ako mam sa zapojiť ja to tam nevidim :(

čo mam postiskať alebo poklikať

tu by som mohol napisať ten pribeh linteo
 

Deleted User - 4

Hosť
V tejto súťažnej sekcii si môžeš založiť vlastnú tému so svojím výtvorom.

Takže vytvoríš tému a vložíš tam ako príspevok svoj príbeh alebo obrázok.

Vytvoriť tému môžeš pomocou tlačidla "Nová téma" - vyzerá takto:
newthread.gif
 

Deleted User - 4

Hosť
Je to dobré :)

Áno a uff, ešte že je tam ten internet, to už by bol bez toho ozaj horror :D
 

DeletedUser11153

Hosť
Pivnica mŕtveho

Pridám skutočný príbeh:
V jeden neskorý večer sme dostali informáciu, že sa mal stratiť v lese za mestom muž. Išli sme ho teda hľadať. Chodili sme v noci iba s jednou baterkou po hustom lese. Boli sme dvaja. Prechádzali sme sa okolo opustených chát a skúšali sme, či sa muž náhodou neukryl v nejakej z nich. Takto sme už takmer v noci blúdili po lese, až sme takmer stratili orientáciu. Prišli sme až k jednej opustenej chate, ktorá bola v blízkosti iných chát. Taká mala chatová usadlosť. Bola väčšia ako všetky ostatné. Mala dve poschodia a pivnicu. Vošli sme teda do vnútra. Baterka už pomaly strácala na výkone a mala už iba jemný lúč. Pomáhali sme si aj displaymi z mobilných telefónov. Do chaty sme sa dostali cez otvorené dvere. V noci, úplná tma, ticho sem tam prelomilo prasknutie konárov v lese a iných nezistených zvukov. Prehľadali sme celú chatu, až sme prišli k schodom do pivnice. Vošli sme dole, všade tma a steny zarastené machom a plesňami. Zrazu sme na zemi našli fotografie. Vyzerali byť nové a určite ich sem niekto musel priniesť nedávno. Pri nich bol roztopený vosk z roztavených sviečok. Zohli sme sa bližšie aby sme si fotky v tme prehliadli a v tom sme obaja skameneli. Kúsok od nich, viselo na lane mŕtve telo muža, oči otvorené dokorán ako keby chcel niečo pred smrťou naznačiť. Nevedeli sme, čo robiť a tak sme ho rýchlo pokúšali zvesiť z lana dole a v tom BUM! Obaja sme strnuli... ako sme telo nadvihli a uvolnili mu lano okolo krku, vyšiel z neho dlhý, tichý a najhorší zvuk aký sme kedy počuli. Dlhé áááááááuuuuuuííííííí. Ako keď jemne zavýja vlk. Mysleli sme si, že sme prišli včas a muža zachránili...omyl. Bol to jeho posledný výdych po smrti. Ako sme sa neskôr dozvedeli, muž sa pred smrťou nadýchol a vzduch mu ostal v pľúcach, po uvoľnení lana, tento vzduch poslednýkrát vydýchol....takto sa končil príbeh človeka, ktorý neuniesol záťaž dnešnej doby.
 

DeletedUser11151

Hosť
Pribeh o Old Mukelovy

Old Mukel obyčajne mesto, Ale na Halloween sa mení v mesto plné zombíkov, kostier a mŕtvých dušý. Raz ráno sa do mesta nasťahoval nový obyvateľ no to ale netušil že je to mesto plné hrôzy a desu .Jeden večer sa nový obyvateľ potuloval po meste a zaregistroval pohyb ... Novy obyvateľ: Môj bože mŕtva duša starého hrobára ! Rýchlo bežal za šerifom.Rozrazil dvere a kričal: šerif,šerif!-mŕtvy hrobár!Zombí šerif: Arghhh ... Reeegh . Novy obyvateľ:ˇšerif čo to svami je ... zombik ! POMOC !!! Horda zombí: Arghhh ... Bleee ...Reghh. Nový obyvateľ: Toto mesto je strašidelne , pomóc !.Ešte tu noc si ľahol do hotela a v strachoch a hluku zombikov zaspal. Na ďalší deň to mesto nikto nikdy nevidel a možno áno ale to sa už mi nedozvieme.

Ďakujem,Keď ste tento príbeh dočítali do konca napíšte mi aký bol.:)
 

Deleted User - 4

Hosť
Šerif kostlivec a za salónom vykúka nejaký ďalší :)
Podarené :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore