Strašidelný obrázok - súťaž

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Obrázok je výborný, ale prečo je ako podpis iná prezývka, ako máš ty?
 

DeletedUser

Hosť
na cali som sa volal Rafe McCawley a teraz hrám len delaware pod menom Hawkins, a keďže som mal už založený účet na fóre pod starým menom tak som nevidel dovod zakladať si nový
 

DeletedUser10315

Hosť
RfDmyWG.png


trochu mi to blbo fotí...
 

DeletedUser10858

Hosť
Ďakujem velice pekne.. Ale ako tak pozerám, ani na 3. miesto to nebude stačiť.. Držím všetkým palce.
 

DeletedUser3733

Hosť
a kde má pravú zadnú nohu ?

No trochu tej zadnej nohy by sa tam veru zišlo, zatiaľ je to obrázok na prvé miesto.
Z môjho pohľadu, by som namiesto toho značkovacieho železa volil skôr meč, ktorí je myslím vhodnejší.
Pekná práca :)
 

DeletedUser

Hosť
fakt akosi mi ušla tá noha :D rozmýšlal som že mu dám do ruky tomahawk ale nakoniec som zvolil značkovacie železo
 

DeletedUser

Hosť
Headless Horseman by ArticleKnight

Obrázok je robený na počítači... robil som to viac ako 6 hodín snáď sa to vyplatilo...:happy1::happy1:

attachment.php
 

Prílohy

  • Headless_Horseman_by_ArticleKnight.jpg
    Headless_Horseman_by_ArticleKnight.jpg
    50,5 KB · Zobrazenia: 122

DeletedUser

Hosť
Kvalita je zhoršená iba na tejto stránke kvôli tomu že bola väčšia fotka ako mala byť :D
 

DeletedUser

Hosť
čvte chcel by som sa spitat ako mam vložit obrazok ten strašidelni sem lebo už to hladam 2 hdiny a neviem to najst Dik
 
Otvor si súťažnú sekciu takto, klikni na Nová téma,
4RtnkpH.png


Následne sa ti otvorí toto
MXepei6.png


Medzi
vložíš url odkaz obrázka

Následne klikneš na odoslať
fc4X4Ce.png
 

DeletedUser7565

Hosť
on sa ani nepytal na to ako zalozit novu temu, ale ako vlozit obrazok do temy
kazdopadne, svoj obrazok nahraj trebars sem: www.imgur.com - a otvor ten obrazok, skopiruj url, a vloz to medzi tie tagy. vsetko
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore