Stratégia hry

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
a dufam ze tie vtipne buildy vyhodis zo sutaze aby vyhercovia dostali o 10k v odmene menej
 

DeletedUser7779

Hosť
Ach, jednoducho, buildy, kt. okopírovali alebo si len z toho robia srandu, preč s nimi. Čo je na tom také zložité? :sibko:
 

DeletedUser301

Hosť
Milí hráči, niektorí z vás nemajú svoje súťažné príspevky v predpísanej forme, čím si znižujete šancu vyhrať.
Prosím, upravte svoje diela do predpísanej formy.

Ďakujeme​
 
súťažný príspevok

Názov: Expert na pasce

Schopnosti: Všetky body vlastností dať do zručnosti a scopnosti do nástrahy pascí

Stratégia: Po skončení tutoriálu odporúčam zbierať skúsenosti jedine na prácach. Kedže hráči čo majú level pod 10 majú pri 15 sekundových prácach dosť dobrú šancu na produkt zierajte produkty ako vlna, bavlna, zväzok obilia, tabak.... Do levelu 10 tak nazbierate dosť produktov a kedže je o tieto produkty dosť záujem môžte zarobiť. Potom začnite robiť úlohy a duelovať NPC postavy, tak nazbierate nejaké levely. Popri tom odporúčam zbierať mačacie zlato, uhlie a kamene. Neskôr môžte skúsiť aj zduelovať nejakého hráča kedže vdaka zručnosti máte aj nejakú presnosť. Ale hlavné zameranie je na lovecké práce, je ich dosť a v skoro každej potrebujete nástrahu pascí. Lovecké práce sú výborné na skúsenosti takže budete rýchlo postupovať rebríčkom a kedže pri prácach nájdete aj dosť vela produktov tak aj váš dolárový účet bude pekný. Neskôr možte reskillnúť na duelanta so strelnou zbranou a stačí len prehodiť schopnosti kedže vlastnosti už máte v zručnosti. Ako triedu postavy by som odporúčal Dobrodruha. Ako remeslo by som si vybral mastičkára a to kvôli tomu že mastičkár potrebuje dosť produktov ktoré v priebehu hry budete získavať ako napríklad tabak a uhlie na cigarety, kamene, bavlna a mačacie zlato na kresadlá a neskôr sa vám zídu aj kojotie zuby, hadia a pumia koža.
K tomuto buildu by bola najviac vhodná schultzova suprava kedže dáva strielanie ktoré tiež využijete pri loveckých prácach a neskôr pri dueloch.

Výhody a nevýhody:
Výhody: rýchly postup rebríčkom a remeslom, neskôr pri reskille na duelanta ušetríte kedže máte všetko v zručnosti.
Nevýhody: slabý bojovník o pevnosti a duelant, na začiatku pomalý postup rebríčkom.
 

DeletedUser9056

Hosť
Milí hráči, 11.8.2013 o 23:59 sa súťaž ukončila. Vyhodnotenie bude čoskoro.

Ďakujeme​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Barman Henry Walker: Uff, to bolo na poslednú chvíľu, od zajtra sem, na Divoký Západ už začnú cestovať noví osadníci.
Konečne si mi priniesol tie plány, ďakujem.


Milí hráči, nastal čas si ukončenú súťaž vyhodnotiť a rozposlať odmeny.

epuz.png

Organizátori súťaže: Asiko9 a TOUDY
Ďakujeme sponzorovi na Buffale winchester33


Výhercovia

HeLLSpY123 (Buffalo) - Duelant - uhýbač
K4Bu - Duelant(ručné zbrane) a Bojovník o pevnosť
Immortadell - Pištoľník z divokého západu
Stuart Lake (Texas) - Obchodník

Odmena
(Každému výhercovi zvlášť.)

250 Union Pacifické Dlhopisy
$ 35.000


Vyberanie bolo naozaj ťažké, s TOUDYm sme dlho rozmýšľali, koho vybrať, no nakoniec sa nám to podarilo. Dúfam, že budete spokojní. Výhercom gratulujeme a prosíme ich, aby nám napísali svet, kde chcú odmenu dostať. :)

Vidíme sa pri ďalšej súťaži. :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
moja prvá súťaž a hneď výhra :Oo :D .
Inak tú výhru by som poprosil na texas.
 

DeletedUser

Hosť
keby som vedel, tak sem skopírujem voláky build z googlu, ako to majú všetci "výhercovia"
 

DeletedUser9056

Hosť
Ukáž mi tie buildy na google. ;) Ľahké je konštatovať bez dôkazov...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore