Sviečky

DeletedUser

Hosť
tak mne osobne nie, lebo vždy keď kliknem na Dokončené úlohy, tak mi zmrzne na 5 minút comp a potom mi ponúkne nútené ukončenie stránky :)

moje splnené úlohy asi už nezvláda výkon :D
 

DeletedUser

Hosť
Som na tom podobne ako Crux :) Nemozem si pozriet svoje stare ulohy.
Ale je to dost fail ze ulohy nie su ani prelozene.
 

Deleted User - 4

Hosť
Oni sú preložené, ale preklad nebol nahraný do hry. To bude dnes opravené a takisto aj to, že na nájdenie sviečok nebude treba robiť tie práce v tom poradí.
 

DeletedUser

Hosť
A môžete mi napísať to poradie prác, lebo si ho nepamätám a na TWDB nie sú
inak, len tak pre info... v hre je zoznam splnených úloh ;) roztriedené pekne po sériach a v poradí (síce ti zamrzne prehliadač asi na minútu ale tak...:D)
 

DeletedUser

Hosť
po miniupdate už nemusíš v poradí...a môžeš kľudne aj len na jednej práci nájsť všetkých päť
 

Deleted User - 4

Hosť
Skús to teda bez nich, alebo v inom prehliadači. Väčšine hráčov to ide normálne, mne takisto..
 

DeletedUser7729

Hosť
Sviečky mi padajú aj keď nejdem v poradí tých úloh + padá ich aj viac na jednej práci, doporučujem zber pomarančov. ;)
 

DeletedUser5014

Hosť
ahojte,nedělal jsem první q,protože jsem cukr měl,a ze sběru obilí mi padli ze dvou prací dvě svíčky,tak si myslím,že není potřeba dělat všechny práce,a ted jsem měl zadané tři práce na pomeranče a spadli mi tři svíčky
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser301

Hosť
Sviečky mi padajú aj keď nejdem v poradí tých úloh + padá ich aj viac na jednej práci, doporučujem zber pomarančov. ;)

ahojte,nedělal jsem první q,protože jsem cukr měl,a ze sběru obilí mi padli ze dvou prací dvě svíčky,tak si myslím,že není potřeba dělat všechny práce,a ted jsem měl zadané tři práce na pomeranče a spadli mi tři svíčky

robiť ich v poradí bolo treba dnes ráno. Cez deň prebehol miniupdate a tam to zmenili
 

DeletedUser

Hosť
sviecky

mne pri cukre hodilo 3 pri pomarancoch 1 a som si povedal ze ked 5 narodeniny tak dam pracu este raz
 
Hore