tadixis gallery

ako sa Vám páčia moje diela ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
zdravím :) dlho som tu nebol no a za ten cas sa mi to nazbierali nejake tie práce :)

[SPOIL]
cod_2_by_tadixis-d6iddya.png


u8286g45uhzwkw7loc3b_by_tadixis-d64gg4v.png


fep1c5mcr85pn3x6ux75_by_tadixis-d64gfk0.png


xgame_by_tadixis-d5xgmr3.png


esative_by_tadixis-d5j03me.png


webwr_gaming_by_tadixis-d5qiht9.png


countergaming_by_tadixis-d5r26jg.png


keny_portfolio_by_tadixis-d5j8vz6.png


corps_by_tadixis-d6857wj.png


x_by_tadixis-d64jb70.png


game_great_by_tadixis-d5mv6dm.png


sole_cms_by_tadixis-d5m8zqt.png
[/SPOIL]

dúfam ze sa vam designy budu pacit :)
 

DeletedUser

Hosť
zdravím :) dlho som tu nebol no a za ten cas sa mi to nazbierali nejake tie práce :)

[SPOIL]
cod_2_by_tadixis-d6iddya.png


u8286g45uhzwkw7loc3b_by_tadixis-d64gg4v.png


fep1c5mcr85pn3x6ux75_by_tadixis-d64gfk0.png


xgame_by_tadixis-d5xgmr3.png


esative_by_tadixis-d5j03me.png


webwr_gaming_by_tadixis-d5qiht9.png


countergaming_by_tadixis-d5r26jg.png


keny_portfolio_by_tadixis-d5j8vz6.png


corps_by_tadixis-d6857wj.png


x_by_tadixis-d64jb70.png


game_great_by_tadixis-d5mv6dm.png


sole_cms_by_tadixis-d5m8zqt.png
[/SPOIL]

dúfam ze sa vam designy budu pacit :)

zdravím starý známy :) možno si na mňa pamätáš, možno nie, ale to je nepodstatné :D ...Musím ti povedať že tak ako vždy aj teraz si ma ohromujúco prekvapil,
tvoje práce vždy majú "šmrnc" a sú profesionálne :)
 

DeletedUser

Hosť
Napadli ma 2 dôvody prečo sem dávaš tvoje webdesigny. Potrebuješ si vymasírovať Ego lebo vieš že tu sa nikto do WD nevyzná a všetci Ti to budú chváliť, ergo nikto Ti nedá cennú radu ako som si napríklad prečítal na inom fóre (veď vieš ktorom). Alebo chceš aby sa laici pokochali na tvojej technickej grafickej zručnosti pretože mne sa tvoje WD tak či tak páčia. Takže si myslím že na toto fórum už pre teba ani nemá zmysel chodiť. Nikto Ti nedá cennú radu ohľadom grafiky (lebo tebe môže dávať rady už len profesionál ak vôbec potrebuješ rady) a keďže tu už nieje ani JointY tak tu nemáš parťáka. Radšej sa drž NC a ak chceš mám jedno celkom aktívne grafické fórum kde sa najviac pracuje práve na WD a sú tam grafici ktorí na WD aj zarábajú takže tam sa hodíš :D Ak máš teda záujem o to fórum napíš PM.
 

DeletedUser

Hosť
ja som to sem upol preto lebo mi to niekto odporucil vraj aby som dal o sebe vediet a tym ktori ma tu poznaju ukazal moje nove prace vobec som to sem nedal zo zamerom zdvyhnut si svoje ego alebo na zhodnotenie proste som len pridal nieco nove aby si ludia co sem chodia a ktori ma poznaju mohli pozriet... kludne mi to napis do PM
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore