Tak ešte raz , môj nápad na vylepšenie bojov o pevnosť

Súhlasíte s môjím nápadom ?

  • Áno

    Hlasy: 4 10,3%
  • Nie

    Hlasy: 35 89,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    39
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak mám nápad na vylepšenie bojov o pevnosť , že by hráči mohli pri boji o pevnosť do ľavej ruky miesto pušky dať aj normálnu zbraň , a by sa používali obidve ako keby puška , len by sa ich poškodenia sčítaly dokopy , platí to aj pre ručné zbrane :) ale asi to nieje dobrý nápad :( teoreticky by to mohlo byť dobré , aj v občianskej vojne tak mali niektorý že po 2 vojenské revlvery :) ale tie ručné zbrane nesedia :(
 

DeletedUser

Hosť
Teda, fakt nie je dobry. Potom by zbrane do lavej ruky (vytvorene len pre ucel boja o pevnost) stracali zmysel. skus si do doplnit anketu.
 

DeletedUser

Hosť
ale nie ... lebo zbane do ľavej ruky maju aj 3x viac zranenia ako 2x normal zbrane :) ale ak máš dobré zbrane tak to je v rovnováhe ... a nvm dávať anketu sorry :) ale dal by som ...
 

DeletedUser

Hosť
Anketa: http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=5997
Ide skor o to, ze ludia, ktory veria "svojim" overenim zbrania a do pevnosti sa moc nevyznaju, by pouzivali obycajne. A i tak myslim, ze tie zbrane su na to, aby boli pouzite v boji z coho vypliva, ze ich pravdepodone nechcu nahradit uz znamymi "starsimi". Ak chapes.
 

DeletedUser

Hosť
jj chápem , ale , záleží ako komu ... mne by sa to páčilo v boji o pevnosť s dvomi peacemakermy behať :) ale šak použivali by sa i pušky , ja nič proti nim nemám ... alebo ... ma ešte napadlo ... že chodiť s pištoľmi by mali povolené iba vojaci a duelanti pri boji o pevnosť , ale samozrejme i pušky by mali povolené , a pracovníci a dobrodruhovia by mohli iba pušky ... má to logiku podľa mňa ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mas doublepost (2 prispevky za sebou), skus pouzit
edit.gif


Ta posledna priponienka, napad, to pridala do strmejsieho kopca zahuby, kedze by boli 2 charaktery zvyhodnene od druhych dvoch o zasadnu vec v pevnosti.
 

DeletedUser

Hosť
Mas doublepost (2 prispevky za sebou), skus pouzit
edit.gif


Ta posledna priponienka, napad, to pridala do strmejsieho kopca zahuby, kedze by boli 2 charaktery zvyhodnene od druhych dvoch o zasadnu vec v pevnosti.

jj diky za upozornenie a ešte niečo ma napadlo , vyrieši to problém s ručnými zbraňami , že by pri boji o pevnosť sa po 2 zbrane mohli používať iba strelné zbrane ... kto by mal ručnú tak by musel mať pušku ... a platilo by to pre všetký druhy postáv , to je zlý nápad že iba vojaci a duelanti ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ehm ako tak čítam , tak píšeš že mám nápad ale neni moc dobrý :D , tak načo ho sem dávaš ? :D pušky sa špeciálne dali do hry kvôli pevnostiam aby sa nepoužívali duelové zbrane, a tak to aj zostane...
 

DeletedUser

Hosť
nó áno , ale veď je to len nápad , a ja nehovorim aby sa pušky zrušili , nechápem prečo hneď kritizujete , stačí povedať čo by bolo lepšie ale ok no , neni to najlepší nápad , ale ... mne osobne by sa páčilo behať po pevnosti s dvomi precíznymi Peacemakeramy :)
 

DeletedUser

Hosť
aha , :( no nič to bol iba nápad ... a sorry ale ja s photoshopom nemám skúsenosti :)
 

DeletedUser3416

Hosť
je to zbytočné potom by pušky do ľavej ruky mohli zrovna zrušiť preto som dal NIE :p
 

DeletedUser3950

Hosť
Dal som nie, dôvody sú uvedené vyššie, ale chcem Ťa upozorniť, že by si sa nemal vzdávať, ale mal by si stále premýšlať, nebáť sa odmietnutia, raz sa možno nájde aj nejaký pekný a kvalitný nápad na vylepšenie hry. Uvidíš, chce to len čas.
 

DeletedUser4451

Hosť
Hm, na pevnosti su zbrane do lavej ruky a keby som mal britvu a zbran do lavej ruky tak co? Britvu budem hadzat? Alebo je to len na strelen zbrane? Potom pekne znevyhodnenie..
 

DeletedUser

Hosť
Dal som nie, dôvody sú uvedené vyššie, ale chcem Ťa upozorniť, že by si sa nemal vzdávať, ale mal by si stále premýšlať, nebáť sa odmietnutia, raz sa možno nájde aj nejaký pekný a kvalitný nápad na vylepšenie hry. Uvidíš, chce to len čas.

diky za podporu , ešte porozmýšľam nad nejakýmy nápadmi , a pre ostatných ... to bol iba taký nápad , som bol iba zvedavý čo na to ostatný ...

Hm, na pevnosti su zbrane do lavej ruky a keby som mal britvu a zbran do lavej ruky tak co? Britvu budem hadzat? Alebo je to len na strelen zbrane? Potom pekne znevyhodnenie..

a nie tak , ja som to myslel tak ... ten kto by nemal zbraň do ľavej ruky , tak by používal normálnu zbraň , a mohol dať takú istú do ľavej ruky a mal by dve strelné zbrane ktoré by používal pri boji o pevnosť ( zranenia by sa sčítali dokopy ) a kľudne by mohli byť aj ručné zbrane , keď dáte duel a máte ručnú tak tiež ... hádžete :) ale normalne aj pušky by sa používali , predsa len majú veľké zranenia ...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore