Tak ešte raz , môj nápad na vylepšenie bojov o pevnosť

Súhlasíte s môjím nápadom ?

  • Áno

    Hlasy: 4 10,3%
  • Nie

    Hlasy: 35 89,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    39
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mohli by ste dať že kebyže máš pušku a lovecký nôž tak ten nôž by si si mohol dať ako bajonet a kebyže je nepriateľ pri tebe tak ho mozes bodnut
 

DeletedUser

Hosť
no tak to už rovno ten môj nápad by mohol byť :) :) :) nie nie , ako nič v zlom , ale ... precízna mušketa má nôž sa mi zdá ...
 

DeletedUser

Hosť
no nvm no ... to by trebalo veľa veci prerábať ... obrázky new a pod.
 

DeletedUser

Hosť
Ak by som odhliadol od toho, že vývojári nastavovali poškodenie zbraní s nejakým cieľom k dĺžke bojov, že by bolo treba ešte viac narušiť realistickosť hry, aby neboli znevýhodnení hráči idúci cez zbrane nablízko a že všetky tzv. zbrane do ľavej ruky sú vždy držané v oboch rukách, a teda nebolo by možné s efektívnosťou súčasne držať ešte nejakú ďalšiu zbraň, bol by to celkom zaujímavý nápad... Problém je, že od toho odhliadnuť nemôžem :)
 

DeletedUser

Hosť
jj , ale on to myslel tak že ten kto má nejaký nôž tak akože ... by si ho pripevnil na pušku a tak by sa pričítalo zranenie , podľa mňa je to tiež nereálne ... a trochu aj hlúpe :D





//a mám taký že môžte uzamknúť túto tému ... nápad sa nikomu nepáči a nemá to tu zmysel ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podla mna je to sprostosť,tak potom prečo v dueli nepouživaš pušku?
:Lovec
 

DeletedUser

Hosť
Tak mám nápad na vylepšenie bojov o pevnosť , že by hráči mohli pri boji o pevnosť do ľavej ruky miesto pušky dať aj normálnu zbraň , a by sa používali obidve ako keby puška , len by sa ich poškodenia sčítaly dokopy , platí to aj pre ručné zbrane :) ale asi to nieje dobrý nápad :( teoreticky by to mohlo byť dobré , aj v občianskej vojne tak mali niektorý že po 2 vojenské revlvery :) ale tie ručné zbrane nesedia :(

na pušku si navlečiem hernandov meč a pôjdem do boja :D fakt funny!
 

DeletedUser

Hosť
na pušku si navlečiem hernandov meč a pôjdem do boja :D fakt funny!

to nebol môj nápad ... ja som chcel iba že by sa mohli používať 2 pištole , poškodenia by sa sčítali a fungovali by ako puška ... ale kľudne to môžte uzamknúť , to je môj starý nápad ... a je to somarina
 

DeletedUser

Hosť
už som tu raz písal, že pušky sa dali do hry na to aby s pevnosťami nemali duelové zbrane nič spoločné... taký bol zámer vývojarov:) takže sa nič nezmení
 

DeletedUser

Hosť
njn ... to aj tak jedno , kľudne zamknite tému alebo vymažte ... to je starý nápad tak ...
 

DeletedUser

Hosť
to nebol môj nápad ... ja som chcel iba že by sa mohli používať 2 pištole , poškodenia by sa sčítali a fungovali by ako puška ... ale kľudne to môžte uzamknúť , to je môj starý nápad ... a je to somarina
To bude asi najlepšie, skôr než sa tu začne diskutovať o navliekaní "Záprdkov" na medvedíka :D... A anketa posúva návrh do starších tiež.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore