Tekvica

Páči sa Vám Tekvica ?

  • Veľmi dobrý nápad

    Hlasy: 22 44,0%
  • Dobré,ale chce to zlepšiť

    Hlasy: 13 26,0%
  • Nepáči sa mi to

    Hlasy: 15 30,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    50
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2721

Hosť
Ahojte :) chcel by som sa pochváliť mojim nápadom na rozšírenie Prázdninovej súpravy alebo sady. Keďže o pár dní teda aby som bol presný 31.10. bude Halloween tak by sa mohla pridať ako zbraň do ľavej ruky Tekvica. Neviem čo na to poviete, no prijmem návrhy na zlepšenie, ale aj kritiku :grrr: ...
Ešte som rozmýšľal, že by som na to mohol vymyslieť úlohu. Niečo spoločné s Halloweenom :pánko
napr: aby sme vyrezali oči, potrebovali by sme nejaký nôž a zručnosť v prstoch :ocikru:

http://img440.imageshack.us/f/suprava.png/
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
pravdepodobne nieco tak pribudne ...takze tato tema nema zmysel ....LOCK
 

DeletedUser4451

Hosť
pravdepodobne nieco tak pribudne ...takze tato tema nema zmysel ....LOCK

Ako vies ze nieco take pribudne ?? Podla mna je to pekny napad a pobavil ma :D
A nepise sa LOCK ale zakmnut a pravo na to ma len zakladatel fora alebo moderatory fora, nie ty
 

DeletedUser3241

Hosť
Ako vies ze nieco take pribudne ?? Podla mna je to pekny napad a pobavil ma :D
A nepise sa LOCK ale zakmnut a pravo na to ma len zakladatel fora alebo moderatory fora, nie ty

je potvrdene ze ulohy budu teda je pravdepodobne ze bude aj nieco podobne ....btw cas na prejdenie napadu je 2 mesiace co je privelmi takze to nema ziadnu sancu ....
 

DeletedUser

Hosť
Ale map ravdu to stu tekvicu napadlo vsetkych (dokonca ja mna). Takze nieco do prazdninovej bude.
 

DeletedUser

Hosť
Sorry, ale ja som proti. Tekvica sa tam nehodí, lebo čo bude hádzať tekvice po pevnosti?:D
 

DeletedUser

Hosť
A čo bude hádzať medvedíkov po pevnosti :D (sedmospášová súprava)
 

DeletedUser

Hosť
Helowien-tekvica to je jasne len ci to ani daju to nik nevie
 

DeletedUser177

Hosť
:D Podľa mňa niečo také bude, lebo zatiaĽ pri každom väčšom sviatku prišla nová vec do prázdninovej.
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslím že tiež niečo príde ale už tých sviatkov neni veľa bez úlohy do tejto súpravy.Viac sa mi pozdáva keby bolo oblečenie nie zbraň do ľavej ruky ale ani tekvica není najhoršia.:)
 

DeletedUser2881

Hosť
Je to dobrý nápad...to čo si vravel stou úlohou by bolo super....



PS:LINTEO UROV NIECO TAKE NA HALLOWEEN:Lupič
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore