Teleportácia zo svetu do sveta

súHLáSíTE?


  • Celkový počet hlasujúcich
    40
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takže, mám tu krátky a stručný návrh (a dúfam že dobrý :)).

Ide vlastne o to, že dakedy nemáme radi, keď sa chceme prihlásiť na ďalší svet tak musíme sa odhlasovať a zas prihlasovať...A trvá to tiež nejaký čas kým naťukáme heslo a pod.

Takže na začiatok to bude asi takto vyzerať:
[SPOIL]
11sjbbo.jpg
[/SPOIL]

No viete, ale keď už budú svety ako 13,14 tak potom sa tie veľké ramčeky nezmestia...Vyriešilo by sa to tak že ja tak máte v tom veľkom rámčeku napísané napr.: "(zemeguľa) Svet 1" zapĺňa to dosť miesta, tak by bol rámček menčší a nebolo by tam napísané "Svet" ale iba: "(zemeguľa) 1".

To "Nastavanie"(- zle vidno to "nastavenie", sorry) by bolo asi také keby ste naňho klikli:
[SPOIL]
2h6gi1h.jpg
[/SPOIL]

>"Skryť teleportáciu": Keby vám náhodou zavádzali tie svety :D tak by ste si ich mohli skryť.
>"Nastaviť heslo pre teleportáciu": Keby ste napr. boli momentalne na svete 2 a chcete sa teleportovať do svetu 3, ale chcete aby ked sa teleportujete ste museli naťukať heslo. (Heslo by bolo normálne ako na svojom účte)
>"zavrieť":Zavreli by ste ten štvorček :D

TOTO BY PLATILO LEN KEBY JEDEN ÚČET MA NAPR. MIN 2. SVETY.
Dúfam že sa vám návrh páči...


//Taký návrh tu už bol ale tamty bol nevypracovany tak ho deletovali :D
 

DeletedUser

Hosť
určite nie , zbytočnosť... ti robí problém spraviť malý pohyb rukou a kliknt na odhlásiť počkať 2 sekundy približne kym sa ti to odhlási a potom kliknúť na prihlásiť a vybrať iný svet?
 

DeletedUser

Hosť
akurat mi vadi ze :D sa to nemusi volat teleportacia :D... ale inak davam :D ach jaj :D no tak davam ano :D (si váž :D)
 

DeletedUser

Hosť
určite nie , zbytočnosť... ti robí problém spraviť malý pohyb rukou a kliknt na odhlásiť počkať 2 sekundy približne kym sa ti to odhlási a potom kliknúť na prihlásiť a vybrať iný svet?

Ano :p robi mi problem keď nemám cookie...!
 

DeletedUser

Hosť
určite nie , zbytočnosť... ti robí problém spraviť malý pohyb rukou a kliknt na odhlásiť počkať 2 sekundy približne kym sa ti to odhlási a potom kliknúť na prihlásiť a vybrať iný svet?

A ináč aj tak by to zbytočnosť nebobola lebo hento je brazdne

ale potom to je tvoj osobny problem :D inim to robit nemusi ...a sakra mal som dat nie :D

Ale ked hraje aj brat??
 

DeletedUser

Hosť
za mňa NIE...veď sa môžeš jednoducho prihlásiť na každý svet na novom panely...a nemusíš sa ani odhlasovať a prihlasovať :eezmurk:
 

DeletedUser3950

Hosť
Nápad je celkom pekný,a le zbytočný...veď to trvá 10 sekúnd prihlásiť sa na iný svet...teda väčšine
 

DeletedUser

Hosť
Celkom pekné, no upravil by som to ...
Nie teleportácia ale rýchly prechod, preskok ... (alebo niečo také)
 

DeletedUser198

Hosť
NIE! ja som trvalo prihlásený ...takže no problém...ak sa všetci bojíte cookies stiahnite si spyware terminátor a už nemusíte riešiť vymazávanie cookies z prehliadačov,fór,hier a podobne...ja si nechám pozbierať cookies a raz za týždeň ich cez spyware dám vyhľadávať a zmažem všetky. automatické prihlásenie na TW sa my nezruší a cookies nemám :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore