The Division

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Division sa bude odohrávať v New Yorku, tri týždne po prepuknutí vírusovej nákazy počas čierneho piatku. Služby a zabezpečenie v krajine postupne zlyhalo a spoločnosť sa zmieta v chaose. Prezident podnikol mimoriadne opatrenia a boli aktivovaní samostatní taktickí agenti z Divízie. Zdanlivo bežní ľudia, ktorí nenápadne žili uprostred davu, sú vytrénovaní presne na takéto na krízové situácie a operujú nezávisle bez velenia. Keď svetlá zhasnú, ich misia práve začína.

E3 trailer:
[YOUTUBE]KT_05h3EQ98[/YOUTUBE]

E3 gameplay:
[YOUTUBE]njfj6KwEAfg[/YOUTUBE]

za seba poviem že podobne ako Watch Dogs minulý rok toto vyzerá úžasne.
 

Deleted User - 4

Hosť
Hra vyzerá super, no ale kedy si na to všetko nájdeme čas Appoloyd? :) Toľko hier, ach..
Toto sa bude hrať dobre multiplayer, vidím, že si zobrali kopec vecí z Ghost Recon: Future Soldier, (veď jasne, má to aj Tom Clancy značku) čo je veľmi dobrá hra (teda až na zopár stále neopravených chýb v multiplayeri, často ľudí vyhadzuje zo servera po dokončenej hre)
 

DeletedUser

Hosť
Jasné ale GR:FS hral môj spolužiak a vravel že optimalizácia je úplne na nič a vyčítal tomu aj viac chýb tak som to ani nehral. Toto budem hrať určite (ak mi to utiahne PC).

PS.1 - Môj nick sa píše s dvomi P a nie dvomi L. V dobe zakladania si účtu na pokec som totiž nevedel že v slove appollo je 2x L. A potom som si proste len nechal nick s dvomi P.

Ps.2 - dostanem kartičku ak tu zavesím aj gameplay Dead Rising 3?
 

Deleted User - 4

Hosť
Hej, GRFS na začiatku bolo blbé, pamätám si, ale posledné patche, je to úplne už v pohode, posledný je tuším 1.7 alebo tak, a akurát, ten multi, to stále dakedy blbne. Preto tá hra nezískala takú pozornosť, fakt škoda, lebo tam je super ten systém skladania zbraní a hrateľnosť je tiež vážne dobrá. No snáď sa poučili a vydajú ďalšie hry trochu lepšie na pc.

Kľudne môžeš, ale asi bude lepšie, ak spravíš jednu tému, pre hry z E3, tam môžeš dať videá a tak, kebyže máš zakladať pre každú novú tému, tak to by tu bolo 50 tém..
 

Deleted User - 4

Hosť
Hmm, takže to Division bude že vraj iba pre next gen konzoly ako xbox a ps4, o tom, že by to malo byť aj na PC ani zmienka.
Blbé konzoly..:ociza:
 

DeletedUser

Hosť
Ale ubisoft ide na peniaze a ten by si snáď prachy za PC nenechal ujsť veď doteraz to ešte neurobil.
A ak áno tak sa ta hra zaradí medzi Unchrted 1,2,3; Red Dead Redemption a The Last of Us teda hry ktoré som si chcel zahrať ale nezahral som si ich preto lebo neboli na PC!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
[YOUTUBE]UXeH9OqygzI[/YOUTUBE]
Tom Clancy's The Division -- Snowdrop Next-Gen Engine
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore