THE WEST A PODPORA NEONACIZMU?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Človek hailuje v chate a vy mu dáte ban na pár dni? Zobuďte sa, je to vec, za ktorú by dostal minimálne podmienku. Tak isto iný talent zverejňoval verejne v telegrame, kde je 500 hráčov údaje iného človeka?

Crony čo keby si bol ty žid? Mal by ban na pár dní? Keby zverejnil tvoje údaje, mal by ban len na deň?

Ja som za eskaláciu daných vecí na políciu s príslušnými údajmi, nie za unban človeka, čo aj tak hrá na 5 ďalších účtoch naraz, netají sa podporovaním neonacistických skupín, akože toto je veľký výsmech všetkým dotknutým osobám
 

Crony

Člen tímu
Nič také samozrejme nepodporujeme a ak bolo všetko správne nahlásené, tak to bolo aj adekvátne po preskúmaní potrestané a ak to situácia vyžaduje, podniknuté aj ďalšie kroky. Ak máte akékoľvek podozrenie, napíšte priamo na podporu.
To čo sa deje na telegrame, alebo na akomkoľvek inom mieste, nemáme ako ovplyvniť.
 
Vzhľadom k tomu, že ten človek si veselo hrá ďalej, tak ti neverím ani slovo a NEPRIAMO PODPORUJETE NEONACIZMUS

Akákoľvek iná seriózna platforma, na ktorej je možná komunikácia by jedinca, ktorý sa previní takýmto závažným spôsobom PERMANENTNE VYLÚČILA a eskalovala to na príslušné orgány
 
@Crony neviem ci bude konat razne. Na salone daval hrac @redyW fotku mojho auta s spz a este sa mi vyhrazal a nedostal ani den banu, cize pochybujem alex ze nieco u cronyho vyriesis. Ako je to docela neprijemne ked ta v dedine kde byvas fotia a davaju to na salon. Dopadlo to nakoniec tak ze sa mi este posmieval ze vyplakavam v tikete. Cize aj cronyho chybou a necinnostou vznika poda na tieto toxicke spravy v hre. Fullbar heiluje uz dlhsiu dobu a nic. sa nedeje . Je taktiez velmi podivne ako crony kryje svojho suportera a nechce nam zverejnit jeho meno hoci to slubil. Preto mam dovod na podozrenie ze dotycny suporter je nejake disktutabilne meno.

Podobne rasisticke utoky na inu rasu mal parkrat aj hrac @Go-ya-thle

Na zaver chcem povedat ze delawere bola vzdy najviac toxicky svet, Linteo tiez vzdy daval nizke tresty.Ludia tam bezne nadavali, ze niekomu dokopu mamu a podobne vyhrazky a nikdy sa nic nestalo. Tento svet bol vizitka Lintea a nie som jediny kto toto tvrdi.

Preto je najlepsie dotycnych bloknut a nevsimat si ich. Oni potom prestanu, Pretoze west team to neriesi razne ale vzdy dava dalsie sance. Ja osobne si myslim ze nechcu prichadzat o prijmy. Comu aj trosku rozumiem a myslim si ze crony je asi dost trpezlivy clovek a dava ludom dalsie sance.
 
Naposledy upravené :
Co cakate ake perma bany pre boha? Vsak oni si radi ze to vobec ktosi hra… A je jedno ze tu ja taka komunita aka je, pomilkuju z ludi este kolko € mozu vyse ich netrapi
 
Milý Zorrko,

uz x krat som si povedal ze k tebe sa vyjadrovat je strata casu lebo ty mas svoj alternativny svet v kt. zijes. Ale podme do toho.

Najvacsiu toxicitu napriec SK svetmi vytvaras prave ty, ci su to tvoje denne monology skrz vacsinu dna, kedy kopes do vacsiny sveta. Paradoxne pises o rodicoch/konkretne mame/ pritom je to tvoj denny chleba a pouzivas to tiez. Pises o fullbarovi, pritom si ho zastavas a branis a vypisujes do telegramu free fullbar/ked som zo srandy so stvoritelom pisal do telegramu hluposti, ano dal som tam recept na gulas zo psa a recept na piko/.. urcite to zo srandy pises aj ty. ty srandova mozes, ostatni ne, paradox.

Toxicitu nevytvara prioritne admin kt. to neriesi, ale hraci ako ty a aj ja. 99% ked pridem na west a niekto sa hada a nascrollujem chat tak na zaciatku si ty. Ako som spomenul, denne kopes okolo seba kto s tebou len trosku nesuhlasi, prajes ludom aby ich rodicia citujem “skapali na rakovinu”, ale ides tu moralizovat.

Kludne si v tom pokracuj, kludne si na mna spamuj prispevok z fora ktory je 10+ rokov stary, kludne sa tu hadz o zem. Totiz to aby si si z niekoho urobil srandu alebo urazil tak potrebujes stipku inteligencie. A uprimne, ty si okolo nej ani neisiel. Clovek ako ty sa potapa denne sam na salonoch ci je to dela, lou, alebo kdekolvek inde.

Co cakas ze sa k tebe ludia budu spravat ako ked robis to co robis? Ja len ze na kazdeho raz pride, a to co vypisujes po salonoch ta dobehne

Pekny vikend priatelia;)

a ešte jeden k veci - ak tu dotyčny hailoval tak by mal mat insta permu a mal by byt riešený aj inak

ale ako wonder napisal, ak občas zanuggetíš tak tu permu nedostaneš, lebo by inno došlo o sponzorov, takže si tu par ludi može robit čo chce
 
Naposledy upravené :
@Crony neviem ci bude konat razne. Na salone daval hrac @redyW fotku mojho auta s spz a este sa mi vyhrazal a nedostal ani den banu, cize pochybujem alex ze nieco u cronyho vyriesis. Ako je to docela neprijemne ked ta v dedine kde byvas fotia a davaju to na salon. Dopadlo to nakoniec tak ze sa mi este posmieval ze vyplakavam v tikete. Cize aj cronyho chybou a necinnostou vznika poda na tieto toxicke spravy v hre. Fullbar heiluje uz dlhsiu dobu a nic. sa nedeje . Je taktiez velmi podivne ako crony kryje svojho suportera a nechce nam zverejnit jeho meno hoci to slubil. Preto mam dovod na podozrenie ze dotycny suporter je nejake disktutabilne meno.

Podobne rasisticke utoky na inu rasu mal parkrat aj hrac @Go-ya-thle

Na zaver chcem povedat ze delawere bola vzdy najviac toxicky svet, Linteo tiez vzdy daval nizke tresty.Ludia tam bezne nadavali, ze niekomu dokopu mamu a podobne vyhrazky a nikdy sa nic nestalo. Tento svet bol vizitka Lintea a nie som jediny kto toto tvrdi.

Preto je najlepsie dotycnych bloknut a nevsimat si ich. Oni potom prestanu, Pretoze west team to neriesi razne ale vzdy dava dalsie sance. Ja osobne si myslim ze nechcu prichadzat o prijmy. Comu aj trosku rozumiem a myslim si ze crony je asi dost trpezlivy clovek a dava ludom dalsie sance.
Myslím, že s trošku detektívnej práce si viem nájsť tvoju špz aj ja a celkom ľahko.

No vyjadrovať podporu ideológií, ktorá stála neskutočné množstvo ľudskýh životov a zakladá sa na nenávisti a je to trestný čin, je úplne iná káva.

Ten človek nekúpil nugget asi nikdy a len mulťačí a zneužíva systémy hry na vlastné obohatenie, to je síce úplne mimo tému teraz, ale InnoGames z neho teda peniaze nemá, skôr ešte škodí a znepríjemňuje PLATIACIM hráčom hru.

@Crony Nechcem sa ti vyhrážať, ale ak budeš v tomto nečinný, tak nepriamo podporuješ neonacizmus. Ja rozhodne nečinný nebudem a využijem znovu kontaktný formulár na medzinárodnej InnoGames stránke, kde im konkrétne popíšem spoločne s ostatnými hráčmi problém, ktorý tu nastal.
Prosím ťa, konaj a rob morálne správne rozhodnutia.
 

Crony

Člen tímu
@Crony Nechcem sa ti vyhrážať, ale ak budeš v tomto nečinný, tak nepriamo podporuješ neonacizmus. Ja rozhodne nečinný nebudem a využijem znovu kontaktný formulár na medzinárodnej InnoGames stránke, kde im konkrétne popíšem spoločne s ostatnými hráčmi problém, ktorý tu nastal.
Prosím ťa, konaj a rob morálne správne rozhodnutia.
To je samozrejme vaše plné právo.
Moje vyjadrenie zo včera sa nemení. A vidíte ho o pár príspevkov vyššie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore