"tombola"

DeletedUser

Hosť
ahojte,,,chcem vyjadrit moj postoj k tej tombole:
Za 800 nugiet som vytocil premiovu truhlicu,,,,v nej boli harmonikove teplaky ktore som na buffale nasiel pri praci behom 2 tyzdnov troje,,,tak sa pytam ze co je to za odrb ,ze velmi vzacne?
 

DeletedUser9056

Hosť
Emp, tieto nohavice sú dosť vzácne, a to, že si ich našiel pri práci, máš len šťastie. Čo iné by si v "Prémiovej t." chcel mať ? 1., 2. alebo 3. kľúč, produkty tam sa mi zdá, že nie sú.. :indian

Buď rád, že aspoň niečo. ;)
 

DeletedUser

Hosť
inno opasok,,,zlaty tomahawk,,howdah atd...nie nohavice ktore najde kazdy pri praci ked ma dast p.b.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja naopak keby som dostal z práce alebo z prémiovky harmonikové nohavice, tak by som bol rád, podľa mňa to je vzácna vec, a je dobrá na duely.
 

DeletedUser

Hosť
Priznám sa, že aj mňa by to celkom slušne vytočilo. Možno y sa zišlo, ak by z tej truhle padali ozaj len svietiace veci, ktorých cena je niekde na 9000 dolárov a viac. Ale dá sa povedať, že si mal ozaj veľkú smolu, ale zase na truhle je jasne napísané, že tam padajú vzácne predmety z hodnotou nad 5000 dolárov, ako napríklad aj Natová mačeta.
 

DeletedUser

Hosť
ja som si ju kedysi kúpil za dlhopisy a mal som tam falošnú zlatú pušku... oproti mne si ešte celkom vyhral. (to, že tam čakáš jednu z top troch vecí, keď ich tam môže padnúť asi tak 20 je už tvoj problém... :D )
 

DeletedUser4451

Hosť
Presne ako pise Laki..mam ti vliat do hlavy moje skusenosti s truhlami celkovo? Alebo ludi co poznam okolo? By si tie harmonikove bozkaval..
 

DeletedUser

Hosť
Ja som ich dostal tiež, ale za 1500 nuggetov.. tak si to váž a buďrád, že to neboli čejeny, bobove montérky, athosov fleret a pod.
 

DeletedUser

Hosť
mna vsak trapi to ze na buffale som tych nohavic nasiel az 5 kusov pri praci,,,tak aka je to vzacna vec??a padaju bezne aj v okovanej truhlici,,,tak naco su este v premiovke???
 

DeletedUser

Hosť
keby bolo v prémiovke iba to čo ti inde nepadne tak by tam boli len tie tri veci čo si spomenul... to že si ich našiel 5x pri práci je tvoje šťastie a nie smola pri truhlici.
 
Hore