tombola

Ste sa zopakovanie tomboly


  • Celkový počet hlasujúcich
    52

DeletedUser

Hosť
ste za aby sa tombola, aka bola na Vianoce, robila castejsie? Trebars aj na Valentina, Den nezavislosti, Velku noc a pod?

A prosim nepiste vety typu ''zase nieco pre nugetakov'' lebo kazdy sme mali sancu raz za den zadarmo a dalo sa tocit aj za dlhopisy. Plus to co vytocili za nugety teraz mozeme kupovat na trhu aj my ostatni. Cize to bolo zaujimave pre vsetkych.

Co si myslite?
 

DeletedUser

Hosť
Mohla by byť tombola každý deň...nebolo by to zadarmo, ale napr. za 10 dlhopisov, alebo 1000 dolárov, alebo 10 nuggetov (aby malo aj INNO srdce na mieste), ale dalo by sa vždy točiť len raz za deň a neboli by tam také tie nuggetové limitovania kategórií.

Proste nejaký malý prvok náhody a možno šťastia v hre na každý deň :)
 

DeletedUser

Hosť
dáš mu prst a bere celú ruku" :D myslím že tombolu nechajte tam kde je touž bi bolo vela čo žiadaš :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak prečo by nemohla byť raz za týždeň, prípadne raz za mesiac ? :)
 

DeletedUser

Hosť
tombola bola na Vianoce pridaná do hry aby INNO s nás vytrieskalo nejaké tie peniaze. Sám som na tom minul dosť nuggetov pritom nuggety bežne nepoužívam. A keďže si inno zarobilo možno pridajú niečo nové do hry alebo konečne spravia mobilnú verziu. Ale keby bola tombola častejšie tak si myslím že by to veľa hráčom vadilo z dôvodu že zas by mali niektorí hráči výhodu obroti iným atď.
 

DeletedUser

Hosť
tombola bola na Vianoce pridaná do hry aby INNO s nás vytrieskalo nejaké tie peniaze. Sám som na tom minul dosť nuggetov pritom nuggety bežne nepoužívam. A keďže si inno zarobilo možno pridajú niečo nové do hry alebo konečne spravia mobilnú verziu. Ale keby bola tombola častejšie tak si myslím že by to veľa hráčom vadilo z dôvodu že zas by mali niektorí hráči výhodu obroti iným atď.

Mohli by tam pridať napr. iné predmety. A ak by si chcel točiť šlo by to takto: najprv by si platil dolármi, potom UPD a nakoniec nuggetmi. Je mnoho možností.
 

DeletedUser

Hosť
a nestačia vám 3 nové sety? Ste sa už kompletne pobláznili?:Oo
 

DeletedUser

Hosť
a nestačia vám 3 nové sety? Ste sa už kompletne pobláznili?:Oo


ved inno by si urcilo co by do tej tomboly dali a aka nahodnost padania, do toho by som sa im nestarala. Len sa mi ta tombola pacila, a mozno by bolo dobre ukazat im ze sa nam paci ze nieco spravili a trochu ich podporit nech to robia castejsie :)
 

DeletedUser

Hosť
Tombola bola po dlhom čase niečo naozaj super ale ... nič netreba preháňať. Prečo to asi bolo rovno na vianoce ? :D Ber to ako vianočný darček a vianočné darčeky tiež nemáš každý deň :) A o čom by už bol west keby každý dostával nejaké produkty, oblečenia, prémia alebo nejaké nové super duper veci ? O čom by to už potom bolo keby mal každý prístup ku všetkému takmer zadarmo ? :) Tombolu sme si užili a treba pevne veriť že do budúcna nás zase čakajú nejaké zaujímavé úlohy napríklad na Valentína alebo potom na Veľkú noc.
 

DeletedUser

Hosť
Tombola bola po dlhom čase niečo naozaj super ale ... nič netreba preháňať. Prečo to asi bolo rovno na vianoce ? :D Ber to ako vianočný darček a vianočné darčeky tiež nemáš každý deň :) A o čom by už bol west keby každý dostával nejaké produkty, oblečenia, prémia alebo nejaké nové super duper veci ? O čom by to už potom bolo keby mal každý prístup ku všetkému takmer zadarmo ? :) Tombolu sme si užili a treba pevne veriť že do budúcna nás zase čakajú nejaké zaujímavé úlohy napríklad na Valentína alebo potom na Veľkú noc.

Súhlasím, keď si vezmete "reálny" divoký západ, takéto niečo tam nebolo :D. Ako to už písal marek, keby sa pridávali takéto veci na west, už by to nebol west ale niečo iné. Nevravím, že by to bolo zlé, ale že 3-krát za rok by to mohlo byť. Napr. cez Veľkonočné obdobie, letné prázdniny a na koniec Vianoce :)
 

DeletedUser

Hosť
Xio ... trošku rozporuplná správa nie?

S týmto návrhom som nesúhlasil a až Lord Marek našiel správne slová na odôvodnenie.
 

DeletedUser

Hosť
Tombola bola po dlhom čase niečo naozaj super ale ... nič netreba preháňať. Prečo to asi bolo rovno na vianoce ? :D Ber to ako vianočný darček a vianočné darčeky tiež nemáš každý deň :) A o čom by už bol west keby každý dostával nejaké produkty, oblečenia, prémia alebo nejaké nové super duper veci ? O čom by to už potom bolo keby mal každý prístup ku všetkému takmer zadarmo ? :) Tombolu sme si užili a treba pevne veriť že do budúcna nás zase čakajú nejaké zaujímavé úlohy napríklad na Valentína alebo potom na Veľkú noc.


ked do Vianoc je tak daleko a ja mam rada darceky :D :D :D

ale suhlasim, ze ked uz nie tombola, tak nieco zaujimave by potesilo na Valentina alebo Velku Noc. :)
 

DeletedUser

Hosť
Heh :D Nečakal som také kladné reakcie :D Takže dúfam že už Hebibty nebude vymýšľal a uvedomí si že vianoce sa skončili :p :D A west nie je len o tombole a veciach ktoré inno dáva do hry aby zarobilo ... ale podľa mňa je to skôr o dobrých ľuďoch, ktorých máš možnosť takto stretnúť a spolu s nimi vybudovať mesto, mestá spojiť do aliancie a takto spoločnými silami si užívať túto hru :)
 

DeletedUser

Hosť
Heh :D Nečakal som také kladné reakcie :D Takže dúfam že už Hebibty nebude vymýšľal a uvedomí si že vianoce sa skončili :p :D A west nie je len o tombole a veciach ktoré inno dáva do hry aby zarobilo ... ale podľa mňa je to skôr o dobrých ľuďoch, ktorých máš možnosť takto stretnúť a spolu s nimi vybudovať mesto, mestá spojiť do aliancie a takto spoločnými silami si užívať túto hru :)


oh nie, Hebibty nikdy neprestane vymyslat :p :--)
West je velmi dobra hra, ale nikdy nevies ci niekoho nenapadne nejake uspesne vylepsenie, alebo ked Inno nieco dobre spravi tak ich podporit :)
 

DeletedUser

Hosť
Inno veľmi nepodporuj, aby to nedopadlo tak že budeme lietať na okrídlených koňoch, obliekať budeme magické oblečenie ktoré menia schopnosti podľa nálady alebo dokonca pušku ktorá za kolo vystrelí viac ako 1 krát :D
 
Hore